НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Скалодром для дітей

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю

Скалодром для дітей в саду або на дитячому майданчику


Скелелазіння - вид спорту, який останнім часом набирає все більшої популярності і поступово стає одним із улюблених способів збільшення фізичної активності. Недаремно спортивне скелелазіння додано до групи олімпійських дисциплін. Із зростанням популярності цього виду спорту були помічені та оцінені його переваги у розвитку дітей та підлітків. Скелелазіння рівномірно задіює різні групи м'язів, розвиває чуття рівноваги, додає впевненості в собі і вчить приймати рішення. Для дітей розвиток навичок лазіння підтримує розвиток мозку. Це означає, що на всіх основних скеледромах є окремий скеледром для дітей і практично скрізь проводяться заняття зі скелелазіння для дитячих та молодіжних груп.

Цим чудовим видом спорту, яким є скелелазіння, можна займатися вдома, в дитячому садку або на дитячому майданчику. Наша пропозиція адресована людям та установам, які хотіли б впровадити скелелазіння в щоденну діяльність дітей.

У каталозі нашої продукції є скеледроми для дитячого садка , які можуть стати чудовим доповненням до обладнання навчальних закладів для найменших. Пропонуємо стінки різних форм і розмірів. Для самих маленьких цікавим варіантом будуть стіни із зображенням різних пір року. Ці стіни також дозволяють організовувати розвивальні та рухливі ігри. Дуже цікавою пропозицією є також лазальний куб, який дозволяє грати кільком дітям одночасно. Стінка для скелелазіння з камінням є універсальною конструкцією в плані її використання(також є у варіанті з отворами замість каменів - грипсами), який кріпиться до гімнастичної драбини або інших елементів і дозволяє змінювати кут нахилу. Цю конструкцію з успіхом можна використовувати як скеледром для саду або скеледром для дитячого майданчика. Наші стіни виготовлені з міцних матеріалів, а вироби, призначені для зовнішнього використання, стійкі до води та УФ-випромінювання. Ціна окремих пропозицій з групи скалодромів різна і залежить в першу чергу від розміру конструкції.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,