Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

STEM - навчальні посібники

Модульні дидактичні та навчальні посібники STREM


Навчальні посібники STEAM – це сучасний спосіб навчання для найменших. Вони створені для того, щоб навчати у доступній та цікавій формі. Найпростіше пояснення того, що таке модульні рішення STREAM, можна розширити цією абревіатурою - Science, Technologies, Robotics, Engineering, Arts, Mathematics, а отже - science, technology, robotics, art and mathematics . Це більше, ніж просто помітний слоган – ця абревіатура описує методологію, яка ефективно використовується в навчанні, залучаючи обидві півкулі мозку, реалізуючи завдання, які вимагають як логічного, так і творчого мислення.
У зв’язку з тим, що великий акцент зроблено на сучасність, застосовувані засоби навчання спрямовані на залучення інтересу учнівської молоді. Модулі є чудовим інструментом для вчителя – вони містять сценарії, фактичну інформацію та набори інструментів для виконання експериментів.

Завдяки модулям, як і у випадку з іншими засобами навчання STREM, учень заохочується до навчання шляхом самостійного чи командного експериментування. Кожен із модулів присвячений певній темі, яку можна реалізувати під час занять із таких предметів, як природа, біологія, географія чи хімія . Кожен з них дозволяє виконати кілька десятків дослідів в умовах стандартного уроку, а також заходів, що відбуваються поза школою.

У пропозицію також входять допоміжні засоби для навчання програмуванню для дітей, просунуті навчальні роботи та багато іншого.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,