Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Терапія для дітей з СДУГ

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Іграшки для дітей з СДУГ - навчальні посібники для гіперактивних дітей


Проблеми з концентрацією уваги та збудженням зачіпають сьогодні величезний відсоток дітей. Можна назвати декілька причин такого стану речей. Сучасний світ не може терпіти, ми живемо в бігах. Завдяки Інтернету та розвиненим електронним технологіям ми маємо миттєвий доступ до потрібного контенту. Сенсорні екрани створюють враження, що реальність змінюється буквально одним дотиком пальця.
Навряд чи дивно, що в таких реаліях дитина може почуватися розгубленою, надмірно чутливою та надмірно збудженою. Молода нервова система та емоційність не готові сприймати стільки факторів і належним чином їх переробляти. Звідси, серед іншого, поширеність так званих розладів сенсорної інтеграції серед наймолодших. У крайніх випадках вони можуть бути діагностовані як синдром дефіциту уваги з гіперактивністю у дитини, тобто загальновідомий СДУГ. Що це показує? Найпоширеніші симптоми включають: імпульсивність, проблеми з концентрацією, легке відволікання на фактори навколишнього середовища, біг/стрибки, занепокоєння, проблеми зі сном, агресивність, балакучість.

Проте, як виявилося, існує багато засобів і способів допомогти батькам гіперактивних дітей. Звичайно, на думку спадає візит до фахівця і допомога дитячого психотерапевта. Це найбільш рекомендований спосіб. Але важливо пам’ятати, що діти потребують підтримки протягом усього дня, зокрема в школі та вдома під час гри. Варто порекомендувати спеціальні іграшки та навчальні посібники для дітей із СДУГ.
Серед них можна виділити кілька категорій. Вони можуть бути навчальними посібниками, які вимагають руху, дарують радість і дозволяють використовувати надлишок енергії. Друга група — це іграшки для концентрації, а також формування навичок — особливо соціальних.
У першому випадку це будуть всілякі кульки, диски, камені або сенсорні талісмани. Вони мають спеціальні шипи, волоски або борозенки, які стимулюють дотик дитини і задовольняють його дефіцит відчуттів. Крім того, це може бути дошка для балансування, різні види гойдалок або спеціальний скейтборд. Загалом, у цю категорію чудово підійдуть будь-які ігри та заняття, що вимагають руху. Гіперактивні діти часто можуть краще зосередитися після виконання вправи.

З іншого боку, якщо ми хочемо зосередитися на вдосконаленні соціальних навичок або концентрації, на допомогу приходять ігри, розроблені спеціально для цієї мети. Це будуть всілякі кубики, головоломки, ігри, які вчать називати емоції, ігри на пам'ять, такі як емоційна пам'ять і вимагають точності, наприклад, рибалка на емоції.
Підсумовуючи, розлади СДУГ сьогодні дуже поширені серед дітей. Однак не панікуйте, якщо ваша дитина виявилася гіперактивною. Є багато допоміжних засобів і способів допомогти йому і навчити її контролювати свої емоції.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,