НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Навчальні програми для інтерактивних дошок

Мультимедійні та навчальні програми для дітей


Розвиток дитини охоплює широкий спектр сфер, багато з яких визначаються не тільки генетичним фактором, але, перш за все, стимуляцією та різноманітним середовищем. Дитина розвивається фізично, розумово і соціально. Варто підтримувати кожен із цих аспектів, щоб молода людина мала повноцінну модель ресурсів, якими вона зможе користуватися в майбутньому. Окрім домашнього середовища, дитина багато чому вчиться в школі, однолітках та інших, з ким їй доводиться мати справу. У складі засобів навчання наш магазин пропонує мультимедійні програми, що підтримують розвиток у широкому розумінні.

Мультимедійні освітні програми є сучасною відповіддю класичним підручникам та іншим елементам, які посилюють шкільне повідомлення. У них у доступній і, насамперед, привабливій для дітей формі представлено зміст із таких сфер: мова та логопедія, дислексія, іноземні мови, математика, природа, соціальна освіта. Також у нас є мультимедійні програми для дітей старших класів початкової школи, а також спеціальні програми лікувального та загального розвитку.

Питання, що обговорюються, адаптовані до визначених і заздалегідь визначених тем, відповідно до рівня та віку дитини. Вони є цікавою альтернативою традиційним методам проведення занять чи різноманітних уроків чи зустрічей з фахівцями педагогічних та психологічних консультацій. Ціна залежить від змістовної вартості та наповнення конкретної мультимедійної програми.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації