НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Допоміжні засоби для навчання рахунку, математики

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Як навчити дитину рахувати - навчальні посібники


Навчитися рахувати для дітей – це велике випробування, але при правильному підборі матеріалів чи навчальних посібників це може бути дуже весело та проходити в приємній та дружній атмосфері. Математичні завдання, які ставляться перед дошкільником, слід підбирати так, щоб дитина сприймала їх як розвагу. Тому в наступній категорії ми зібрали навчальні матеріали, які використовують природну допитливість і бажання дитини грати. Представлені вироби навчають додаванню та відніманню, розвивають уяву та дозволяють звикнути до цікавого світу математичних завдань.

Дидактичні посібники цієї категорії – це барвисті, веселі та безпечні іграшки для дітей, завдання яких – вчитися. Є палички, пазли, настільні ігри та кубики, які дозволяють дитині самостійно створювати колекції, рахувати або групувати схожі фігури. Навички та звички, вироблені таким чином у ранньому віці, призведуть до кращого засвоєння математичних знань і розуміння простих правил рахунку, таких як додавання чи віднімання, у майбутньому.

Наші вироби виготовлені з безпечних і міцних матеріалів, тому їх можна використовувати протягом тривалого часу, будь то діти в сім'ї або різні групи дошкільнят. Усі продукти являють собою набори, що складаються з різнокольорових елементів, приємних на дотик і забезпечують довгі години розваг у поєднанні з навчанням рахунку. Ми рекомендуємо їх особливо для дитячих садків.

Коли ми задаємось питанням, як навчити дитину рахувати, варто врахувати інтереси нашої дитини та підібрати такі вправи, іграшки та інші навчальні посібники, які б їй були цікаві, цікаві та стимулювали її інтелектуальний розвиток. Інакше ми можемо сформувати у малюка упереджене ставлення до математики чи науки взагалі. Про це варто пам’ятати, коли наша дитина досягає віку, коли вона готова вивчати принципи математики. Використовуючи відповідні засоби навчання, ми допоможемо йому краще зрозуміти світ чисел та операцій, які над ними виконуються.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,