НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Дитячі велосипеди та самокати

Велосипеди та самокати для найменших


Велосипеди та самокати, які є в нашому магазині, виготовлені з високоякісних матеріалів, які забезпечують безпечне використання дітьми. Дбаючи про хороший моторний розвиток дитини, ми підготували спеціальні бігові велосипеди. Вони дозволяють почати свою пригоду з їзди на велосипеді у віці 2 років. Завдяки цьому дитина дізнається, як розганятися і гальмувати за допомогою ніжок. Такі знання дозволять швидко пересісти на звичайний велосипед без необхідності вчитися ним керувати. Маленький велосипед для дитини - це чудова інвестиція в її розвиток. Як альтернативу балансирним велосипедам ми представляємо вам чудові триколісні велосипеди. Ви також можете знайти кілька чотириколісних. Триколісні велосипеди з трьома або чотирма колесами дуже допомагають дитині тримати рівновагу під час катання. Вони ідеально підходять для дітей, які тільки недавно опанували мистецтво ходьби.
Окрім велосипедів, у нас є інноваційні самокати для найменших. Вони допомагають удосконалити здатність дитини зберігати рівновагу. Наша продукція базується на багаторічному досвіді та має ряд рішень, які забезпечують максимально можливу безпеку дитини під час водіння. Кермо має безпечний діапазон повороту, що знижує ризик падіння під час повороту. Нековзкий матеріал використовувався для виготовлення ручок керма, щоб забезпечити максимально надійне зчеплення. Правильно виготовлені колеса поглинають удари та гарантують комфортну їзду. Щоб якомога краще захистити маленького велосипедиста, варто придбати шолом, доступний у нашій пропозиції. Він забезпечить захист голови дитини, а також виробить здорову звичку використовувати його в подальшому житті. Тож якщо ви шукаєте подарунок для маленької дитини, велосипед чи самокат стануть чудовим рішенням. Крім чудового задоволення, вони забезпечать дитині правильний руховий розвиток, а також навчать корисним рухам в майбутньому.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,