Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Програмовані навчальні дрони

Програмовані освітні дрони для навчальних закладів


Важко уявити сучасний світ без складних цифрових ІКТ-систем або можливості надсилати терабайти даних за короткий час. Тому не дивно, що в навчальні заклади проникають передові технології, мови програмування чи методи кодування.
Одним із пристроїв, який поєднує освітні цінності зі світом передових інформаційних технологій, є навчальний програмований дрон. На відміну від цього типу професійних літальних апаратів, які використовуються у військовій справі, метеорології чи логістиці, він використовується для вивчення технічних знань. Дрон для учнів дає їм змогу дружньо та практично вивчати секрети кодування та мов програмування, таких як Scratch, Python або Swift. Траєкторія польоту, повітряна акробатика, місце приземлення, передача відеозображення, розпізнавання об’єктів, відстеження, тривимірні реконструкції на основі аналізу даних – цей вид операційних ноу-хау учні можуть отримати завдяки передовим рішенням, які пропонує програмований дрон.
Роботу зі штучним інтелектом можна розширити за допомогою багатоелементних наборів дронів, завдяки чому планка завдань програмування може поступово підніматися. З цією метою учні вчаться програмувати синхронні групові польоти. Це можна зробити за допомогою одного пристрою. Просто розробіть правильний код, щоб довести, що межі творчості можна розсунути без стресу, розважаючись. Додаток, який підтримує безпілотник, дозволяє учням швидко вивчати секрети авіації. Крім того, програмне забезпечення дозволяє розширити систему управління, наприклад, за допомогою цифрової передачі зображення в технології VR.
Який дрон вибрати для школи?
Навчальний дрон можна придбати в нашому магазині як окремо, так і в комплекті з кількох штук. Його доповнюють аксесуари, такі як захисна клітка для дрона або набір аксесуарів для навчання точному пілотуванню, що складається з системи спеціальних підставок і посадочних майданчиків.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,