НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Робота з обдарованими учнями

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Сортування:
за популярністю

Обдарований учень – які методи роботи та засоби навчання використовувати


Дитина, яка любить вчитися і має хороші оцінки, є великим скарбом. Пам'ятаймо, що кожна дитина може досягти успіху в різних сферах, якщо створити для цього належні умови. Відповідний педагогічний підхід, похвала, підкреслення достоїнств спонукають дітей вчитися, долати нові рубежі у своєму розвитку, своїх талантах і вміннях. Як працювати з обдарованим учнем? Він має бути добре спрямований на певну сферу, ставлячи перед нею нові виклики.
Коли ми бачимо ознаки того, що дитина потребує математичного спрямування, можемо запропонувати їй одну з головоломок. Це засоби навчання, які розвивають перцептивні здібності, логічне мислення та проникливість. Дітей, які люблять експерименти та дослідження, зацікавлять такі аксесуари, як мікроскоп, метеостанція, анемометр, телескоп чи електронний набір. Маленькі мистецькі душі зрадіють, коли нарешті отримають справжній мольберт для малювання, художнє скло та темпера. Діти можуть розвивати свої художні навички, використовуючи фарби для тканини та скла, а також глину для лиття та ліплення.
Кожна дитина талановита, але ми маємо створити умови для її правильного розвитку, помітити, які в неї інтереси та сильні сторони, що у неї добре виходить. Буває, що дитина цього не усвідомлює. Деяким дітям потрібно більше часу, щоб розкрити свої таланти, а вихователі повинні піти їм назустріч, дати їм змогу максимально пізнати себе та навколишній світ. Кожна дитина має талант, який вихователі мають помітити та підтримувати в її розвитку. Це надзвичайно важливо, оскільки навчальні заклади мають дуже великий вплив на розвиток обдарованої дитини, а відповідні навчальні засоби підтримують учнів.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,