НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Мультимедіа

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Кодування та програмування в дитячому садку


Навчання програмуванню в дитячому садку все частіше впроваджується у формі розваги в навчальних закладах з раннього віку. Виявилося, що діти, які рано вивчають прості команди, легше освоюють основи програмування в майбутньому, і програмування в дитячому садку може стати для них великою розвагою і заняттям з 3 років. Програмування для дітей навчає дітей логічного мислення, командної роботи, цілеспрямованого підходу до проблем, що постають перед ними, і гнучкості. Впроваджуючи кодування та програмування в дитячі ігри, ми можемо бути впевнені, що вони будуть набагато краще підготовлені до викликів, які ставить перед собою сучасний світ. Важко передбачити, які навички вони використовуватимуть у дорослому житті,
Для навчання дітей дошкільного віку кодуванню можна використовувати як мультимедійні програми, так і численні традиційні посібники, які успішно введуть дітей у світ програмування та навчать основам обчислювального мислення.
Окрім навчальних посібників для вивчення кодування та програмування, магазин Mental пропонує також мультимедійне обладнання для дитячого садка. У сучасній реальності, наповненій незліченною кількістю стимулів, мультимедіа є майже незамінним інструментом, який дозволяє зацікавити дітей навчанням через гру. Інтерактивні дошки, мультимедійні чарівні килими чи терапевтичні столи не тільки приваблюють дітей можливістю взаємодії з ними, а й розвивають їх мобільність і мають велике виховне значення. Традиційні методи навчання мають відповідати навколишньому світу, що швидко змінюється, сучасний дитячий садок, який діти відвідують з радістю та в очікуванні завдань, які ставить перед собою вихователь, має бути оснащений якісним мультимедійним обладнанням.
Інтернет-магазин Mental пропонує мультимедійні навчальні засоби, а також посібники для вивчення програмування та кодування з раннього віку. Висока якість пропонованого обладнання та його вигідна ціна дозволяють оснастити будь-який навчальний заклад, який бажає йти в ногу зі світом, що змінюється. Запрошуємо Вас ознайомитися з нашим асортиментом.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,