НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Математика

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Сортування:
за популярністю

Математична освіта дітей - посібники та матеріали
Математика – предмет, який часто викликає у школярів проблеми та викликає зайвий страх. Це й не дивно, адже абстрактні поняття та проблеми можуть бути незрозумілими та важкими для освоєння. Тому вивчення цього предмету має супроводжуватися цікавими та цінними посібниками. Магазин Mental — це місце, де можна знайти підручники та аксесуари, які сприятимуть охочему навчанню учнів про числа чи геометрію. Математичне навчання в дитячому садку має бути доступним для цієї вікової категорії. Швидко відволікаються дошкільнята вимагають, щоб інформація до них доносилася за допомогою привабливої ​​розваги. У цьому випадку чудово підійдуть дуже барвисті блоки або набори для сортування. Діти також будуть у захваті від великих рахівниць і маленьких намистин, які вони будуть рахувати з найбільшою радістю. Спільна гра з однолітками кубиками з намальованими цифрами – це можливість почати вивчати математику. Банкноти та монети для імітації ситуацій, знайомих дітям із магазинів, насправді допоможуть навчитися виконувати прості операції додавання та віднімання.

Розвиток математичної освіти створив можливість використання дуже ефективних мультимедійних програм під час занять у школах. З ними вчителям буде набагато простіше виконувати базову програму, а учні оцінять нову форму уроків, яка не полягає в записуванні формул у зошит. Такі розділи, як геометрія чи дроби, можна представити та пояснити більш зрозуміло та цікавіше. Просторові тіла, що розкладаються на частини, чудово ілюструють задачі в області арифметики та геометрії. Крім того, такі ігри, як доміно чи бінго, дозволяють запровадити дружнє змагання під час підрахунку та створити шанс для інтеграції в групу. Додаткові підручники – це можливість поглянути на цифри з зовсім іншої точки зору. Математичне навчання дітей – це завдання для кожного педагога. Тому відповідні посібники та матеріали дозволять провести урок цікавіше та ефективніше. Пропозиція Mental передбачає привабливі ціни, які істотно не вплинуть на шкільний бюджет.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,