НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Мультимедіа

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю

Навчання з використанням мультимедійних програм у школі – інтерактивні програми, засоби програмування, ІТ обладнання


Уроки в школі з використанням мультимедійних програм завжди користуються великою популярністю у школярів. І не важливо, біологія це, математика чи іноземна мова. Сучасний світ стає все більш комп’ютеризованим, і діти та підлітки цілком природно ставляться до інтерактивних програм і охоче в них беруть участь. Це простий спосіб для учнів легко та швидко засвоїти нову навчальну інформацію або закріпити раніше отриману інформацію. Навчальні програми для мультимедійної дошки можуть бути безцінними при навчанні учнів складним питанням основної програми. Багато візуалізованих тем, показаних у зв'язку з реальністю, яка нас оточує, полегшують дітям розуміння питань, які спочатку для них абсолютно абстрактні. Мультимедійні навчальні програми можуть бути важливим засобом навчання вчителів усіх предметів, як природничих, так і гуманітарних.

Інтерактивні дидактичні програми в школі найкраще представляти на мультимедійних дошках. Mental пропонує не тільки дошки, а й цілі мультимедійні набори, а також проектори, візуалізатори та аксесуари до них. Ми також рекомендуємо ноутбуки, планшети, принтери та інше ІТ-обладнання, необхідне в кожній школі.

Окрему групу становлять посібники для навчання програмуванню та кодуванню в школі та інтерактивні роботи. Тут ви знайдете практично всі навчальні посібники, які допоможуть дітям і підліткам розправити крила в сфері інформаційних технологій і сприятимуть розвитку навичок логічного мислення. Навчальні роботи особливо подобаються дітям, і вони дають вчителям інструмент, який реалізує збережений на планшеті чи комп’ютері код для реальної реакції робота. Це викликає у дітей ще більше бажання брати участь у заняттях з інтерактивним роботом.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,