НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Розлади тактильного сприйняття

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю

Порушення тактильного сприйняття у дітей - методичні посібники


З моменту народження дитини її тіло має дотик. Вона торкається маминої руки, чіпає своє тіло, а також різні предмети в її оточенні. Її допитливість змушує її непомітно розвивати чуття дотику, впливаючи на її розвиток і пізнання світу. Однак не завжди це робиться правильно, що призводить до порушення тактильного сприйняття у дитини. Потім у неї може розвинутися один із симптомів, які змушують її:
- дитина боїться торкатися предметів, тому що вона боїться заподіяти шкоду,
- дитина не відчуває дотиків або пов'язаних з ними наслідків,
- дитина гіперактивна до дотиків, що характеризується пошуком чуттів.
Порушення, що виникають у функціонуванні цього чуття, впливають на порушення сенсорної інтеграції у дітей, що пов'язано з порушеннями сприйняття стимулів. З цією вадою важливо вживати заходів, які покращать функціонування чуття дотику приємним способом, який не впливає на відчуття дискомфорту у дитини. Найважливішим питанням у вдосконаленні дотику є її контроль і спостереження за змінами, що в неї відбуваються. Ключову роль у цьому відіграють навчальні засоби, завдяки яким дитина навчиться розпізнавати предмети на дотик, об’єднувати предмети однакової форми без зору, з’єднувати форми з дошкою на малюнку, а головне – помітить, що на дотик є безболісним і перш за все необхідним для щоденного функціонування. Тут ви знайдете не лише згадані вище приклади ігор та занять, а й пазли, кубики, текстуровані іграшки та інші посібники, які підтримують чуття дотику дитини. Слід також пам'ятати, що чуття дотику вдосконалюється з дошкільного віку, тому наші посібники сконструйовані таким чином, щоб вони добре працювали як в іграх, які проводяться з дитиною вдома, так і в дитячому садку.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,