НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Педагогічне спостереження, педагогічна діагностика

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю

Педагогічне спостереження за дітьми дошкільного та шкільного віку - допоміжні засоби діагностики в дитячому садку та школі.


Діти розвиваються різними темпами, і важливо стежити за динамікою їх розвитку на кожному етапі життя. Звісно, ​​тут особливе завдання – спеціалісти, педагоги та вчителі, які вміють професійно оцінювати рівень розвитку дітей дошкільного та шкільного віку. Крім того, найбільшу цінність має тривале педагогічне спостереження за дошкільником чи учнем, оскільки воно дає змогу провести повну діагностику та поперечну оцінку рівня розвитку маленької людини. При постановці освітніх діагнозів варто використовувати цінні посібники, присвячені вчителям, педагогам чи психологам. Ментал у своєму інтернет-магазині пропонує практичні посібники для психолого-педагогічної роботи з учнем.
Допоміжні засоби для спостереження і діагностики зазвичай містять не тільки характеристики розвитку дітей, а й бланки бесід, картки спостереження і дають можливість фіксації результатів, їх зведення або інтерпретації. Важливо також, щоб матеріали для педагогічного спостереження охоплювали всі сфери розвитку дітей. У дошкільному чи шкільному віці педагоги приділяють увагу як моторному розвитку дітей, так і розвитку мовлення, розумової діяльності, емоційно-соціальному розвитку.
В інтернет-магазині Ментал ви знайдете всі засоби, необхідні для спостереження та повноцінної діагностики дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Ми пропонуємо посібники в традиційному паперовому вигляді, а також у вигляді сучасних мультимедійних програм. Особливо рекомендуємо пакети для діагностики дітей дошкільного та учнівського віку, які містять спеціально підібрані художні вироби, спортивні аксесуари та ігри на спритність, які полегшать роботу з учнем і дозволять поставити точний діагноз.
Запрошуємо вас ознайомитися з нашою повною пропозицією допомоги для цілеспрямованої діагностики дітей та інструментів, які допоможуть оцінити готовність дитини до навчання в школі.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,