НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Моторика рук

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Навчальні посібники для вдосконалення моторики руки дитини


Моторика рук - це спритність рук, яка є дуже важливим елементом розвитку кожної дитини. Малюк на кожному етапі життя пристосований до поглиблення своїх наступних навичок. У боротьбі за ідеально сформовану фізично і розумово дитину батькам можуть допомогти різноманітні навчальні посібники.
Навіть малюки з цікавістю спостерігають за можливостями своїх пальчиків, якими варто скористатися. Для таких маленьких дітей ключовим елементом навчання є надання малюкові предметів різної консистенції, твердості, форми, температури, що дозволить йому диференціювати предмети на дотик і поглибити сприйняття.
У наступні місяці життя вам знадобляться інструменти для сприяння розвитку рук вашої дитини, такі як гнучкі пристрої для тренування рук привабливого кольору. Їх завдання - стимулювати м'язи до руху і зміцнювати їх. Як відомо, рука - це кінцівка, для якої важлива не тільки сила хвата, але і його точність. Однак, щоб виробити у дитини вміння акуратно вести руками, спочатку потрібно зміцнити обидві руки.
Вправи для розвитку моторики дитини можна виконувати в ігровій формі, вмовляючи малюка стискати елементи тренування певним чином або в певному темпі. Достатньо лише кількох хвилин такої розваги в день, щоб через кілька днів спостерігати набагато більшу точність жестів.
Моторика дитячої руки, яка тренується з раннього віку, є дуже важливим фактором у підготовці малюка до навчання письму та малювання. З раннього дитинства варто заохочувати їх до малювання олівцем на папері та інших видів діяльності, які допоможуть їм навчитися точно керувати руками. Завдяки точному контролю кінцівок також активується ліва півкуля дитини, яка відповідає, серед іншого, за здатність логічно мислити чи говорити. Тому ще до того, як однорічник навчиться розмовляти, слід стимулювати його руки до активної роботи. Надалі це полегшить йому навчання письма в дитячому садку, а значить, наблизиться до ефективного засвоєння знань!

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,