НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Дошкільна та рання освіта

Навчальні засоби для дитячих садків і шкіл

Mental Ukraine чудово розуміє потреби сучасних дітей. Водночас ми намагаємося не відставати від змін в освітній галузі, про що свідчать наші навчальні посібники . У нас надзвичайно широкий асортимент, адаптований для дітей різного віку. Ми пропонуємо інноваційні матеріали, які розвивають навички учнів: мовні, математичні, природничі, гуманітарні, логопедичні та моторні.
Запрошуємо Вас ознайомитися з нашим широким асортиментом дидактичних засобів, необхідних у дошкільній та молодшій школі. Наші посібники допоможуть вам вивчити літери та ази математики. Вони також допоможуть пробудити у дітей інтерес до природи або освоїти програмування. Ми також надаємо підтримку вчителям, які займаються інклюзивною освітою та терапією. Багато наших товарів допоможуть дітям досягти гармонійного розвитку.
Вчителі-предметники також знайдуть у нашому магазині численні та цікаві навчальні посібники. Вони полегшать комплексне оснащення предметних лабораторій. Навчальні посібники з біології, хімії, фізики чи географії дозволять учням краще зрозуміти складні природничі проблеми та краще пізнати навколишній світ. Також рекомендуємо широкий вибір навчальних посібників з української, історії та іноземних мов.
Особливу групу посібників для початкової школи та дитячих садків у нашій пропозиції становлять мультимедійні навчальні посібники. Їх можна використовувати як на мультимедійних дошках, так і на комп’ютерних робочих місцях.
Крім широкого асортименту навчальних посібників, які пропонуються на нашому сайті, ми можемо пишатися і власною продукцією. Запрошуємо ознайомитися з каталогом авторських посібників Mental. Якщо 
вас цікавлять інноваційні та ефективні навчальні посібники, запрошуємо ознайомитися з нашою багатою пропозицією. Якщо у вас виникли запитання, наші консультанти нададуть консультацію та допомогу.


Представлені нижче навчальні посібники ідеально підходять як для ясел і дитячих садків, так і для початкової школи. Дрібна моторика, стимулюючий розвиток, а також інклюзивне навчання чи предметні лабораторії – це лише частина підкатегорій, у яких ви знайдете засоби, розроблені для дітей у цікавій та продуманій формі. Навчальні посібники, придбані в нашому інтернет-магазині, неодмінно позитивно здивують як вас, так і учнів, які ними користуються. Ми пропонуємо широкий вибір виробів, які були виготовлені дбайливо та дуже довговічними що доступні в нашому магазині за вигідними цінами.

Навчально-методичні посібники для дошкільного виховання та навчання дітей у дитячому садку


Початок навчання - велике хвилювання для маленьких дітей. Вони часто хочуть навчитися всього дуже швидко, або навпаки, їм зовсім не хочеться багато працювати. Завдяки правильно підібраним навчальним посібникам для маленьких дітей навчання в дитячому садку та молодших класах початкової школи може бути приємним і ґрунтуватися на розвагах і заняттях, які подобаються дітям.
Магазин Mental Ukraine може запропонувати вчителям і вчителям української мови засоби, які допоможуть: навчитися читати, писати, практикувати правильну вимову або правопис і граматику. Працездатність руки можна чудово потренувати, підготувавши її до складання букв, використовуючи дерев'яні дощечки. Слідкуємо за ними спеціальним олівцем по маршруту, позначеному лініями. Навчання читання – це багатоетапна робота вчителя з учнем, якій можна сприяти, наприклад, за допомогою магнітної абетки чи буквених ребусів. Таємниці граматики можна відкрити за допомогою цікавих ігор та занять у групі. Правопис, який викликає багато проблем, буде краще засвоєний, якщо ми будемо змагатися з нашими однолітками в настільних іграх, які його навчають. Чим більше стимулів ми надаємо учням, тим більше ми можемо розраховувати на успіх у навчанні, читання або практика орфографії та граматики. Крім того, для ознайомлення молоді зі змістом прочитаного можна розігрувати сценки за їх змістом і використовувати для цього ляльок або відповідні костюми. Розвиток україномовної освіти призвів до появи багатьох засобів навчання, які значно збагачують формулу уроку. Ціна на ці засоби та навчальні матеріали дуже вигідна, тому їх варто використовувати під час кожного заняття з україністики.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації