НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Розвиток тактильного сприйняття

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю

Розвиток дитини багатоступеневий і багаторівневий. Спостерігаючи за тим, як росте і змінюється наша дитина, ми повинні звертати увагу на різні аспекти цих змін. Чи все йде в хорошому темпі? Тактильне сприйняття є важливим елементом розвитку у самих маленьких дітей. Майте на увазі, що кожна дитина індивідуальна, і її розвиток може дещо відрізнятися від розвитку інших дітей. Не панікуйте, але якщо вас щось турбує, зверніться до фахівця. Розвиток тактильного сприйняття повинен привернути нашу увагу при будь-яких порушеннях. Дотик є одним з найважливіших чуттів для дитини, саме з ним, на початку, вона найбільше пізнає навколишнє. На наступних етапах розвитку дотик має значний вплив на зорову та рухову координацію.
Тактильне сприйняттяце питання, яке не слід недооцінювати. Школи та дитячі садки повинні забезпечувати належні умови для підтримки правильного розвитку дітей у цьому аспекті. Продукція, представлена ​​в пропозиції магазину Mental, безсумнівно, допоможе у забезпеченні обладнанням, яке підтримує формування у дитини правильного сприйняття подразників з навколишнього середовища. Компанія пропонує широкий вибір іграшок та інших товарів, спрямованих на стимуляцію роботи рецепторів дотику дитини. Чудовим засобом у роботі з дитиною є сенсорні та ручні іграшки. Правильний вибір предметів, адаптованих до віку та індивідуальних потреб вихованців, є однією зі складових гарного розвитку сприйняття. Mental пропонує, серед іншого, тактильні пазли, тактильні кубики та літери, текстуровані подушки та багато іншого.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,