Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Посібники для письма

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Підготовка до навчання письма – навчальні посібники


Навчання письма – складний і тривалий процес, який починається в дошкільному віці і продовжується в перших класах початкової школи. Дитина повинна спочатку освоїти техніку тримання письмового інструменту, а потім розвинути вміння контролювати рухи рук, щоб написані літери були розбірливими та впізнаваними. Допомогти в цьому можуть навчальні матеріали та приладдя для навчання письма, які пропонує наш магазин. Це сучасні та зручні для дітей товари, такі як набори для вправ письма, дошки з візерунками або ковпачки для олівців, які забезпечують правильний хват. Усі наші продукти барвисті, привабливі для дітей і заохочують до навчання через гру. Завдяки їм процес навчання письма може проходити в радісній атмосфері, без напруження дітей і створення зайвого тиску.

Представлена ​​категорія включає в себе всі види допомоги для дітей на початковому етапі їх навчання. Сюди входять, серед іншого, майстер-класи з малювання, дошки чи іграшки, які спрямовані на тренування чи корекцію рукопису. Підготовка до навчання письма – важливе завдання педагогів, які працюють у дитячому садку, її можна значно полегшити за рахунок використання практичних засобів навчання. Ефектні та водночас зручні насадки, дошки для відпрацювання письма двома руками, пісочниці чи дошки з лініями – незамінний інструмент у роботі педагога з дошкільнятами. Вони враховують не тільки програмні припущення, а й ступінь інтелектуального розвитку дітей.

Пропонована нами продукція не тільки естетична, але й безпечна, оскільки виготовлена ​​з високоякісних матеріалів, які відповідають стандартам для речей, призначених для дітей. Наша продукція дозволить вам доповнити обладнання дитячого садка практичними та надзвичайно корисними навчальними та терапевтичними засобами у сфері навчання письма, тому запрошуємо вас ознайомитися з нашим асортиментом у цій категорії.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,