Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Ширми та куточки для театрів дитячого садка

Розкладні ширми та театральні куточки для дітей


Діти люблять розважатися, під час яких вони можуть створювати міні-шоу. Рольові ігри та діалоги, які вони грають, зміцнюють їхню впевненість у собі та стимулюють творчість. Театральний куточок – чудова ідея, щоб розважити дітей творчими розвагами та подарувати їм масу задоволення та радості. Маленькі актори можуть грати, створюючи чудові вистави, і ховатися за завісою, що є для них неймовірною привабливістю.

Пропозиція нашого магазину включає в себе складні театральні ширми, які ми пропонуємо в різних кольорах і з багатьма практичними елементами, такими як вікно, завіса, полиці для книг або інших ігрових аксесуарів і навіть ручні ляльки та кишені для їх зберігання. Такий театральний куточок для дітей є чудовим навчальним посібником для вчителя, адже його можна використовувати різними способами, наприклад, з ляльками, картками з картинками чи музикою. Діти можуть грати в рольові ігри, розповідати вірші, співати пісні або вивчати англійські фрази.

Театральні ширми також є дуже практичним елементом, ідеальним для живих виступів. У нашій пропозиції ви знайдете їх у багатьох варіантах. Вони можуть бути з віконцем і вишуканою шторкою або з ефектним, казковим принтом, який дозволить використовувати різні декорації і створити справжню театральну сцену.
Пропонована продукція є неоціненною підмогою при роботі з групою дітей. Вони також створюють широкі можливості для своїх індивідуальних виступів, завдяки яким малюки можуть набратися сміливості та сміливості виступати перед публікою.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,