НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Інклюзивна освіта

Особи з особливими освітніми потребами - навчально-методичні засоби для шкіл


Свою теоретичну основу інклюзивна освіта поклала на модель, яка стверджує, що причиною інвалідності є бар’єри, створені суспільством (економічні, архітектурні, психологічні тощо). Освітні установи, школи та дитячі садки використовують припущення моделі, щоб учні з обмеженими можливостями могли, у межах своїх дисфункцій, використовувати ресурси суспільства, мінімізуючи бар’єри, створені на різних рівнях. Дослідження показують, що близько 1/5 дітей шкільного віку потребують особливих освітніх потреб. Це свідчить про важливість і потребу в суспільстві проведення такого типу занять серед дітей шкільного віку, які потребують особливих освітніх потреб, і наскільки важливі правильно підібрані навчальні та реабілітаційні засоби.
Для того, щоб відповідати умовам цієї форми навчання, необхідні спеціальні терапевтичні засоби, адаптовані до конкретних дисфункцій дитини. Серед доступнихзасобів є мультимедійні програми, що підтримують базові шкільні навички, пов'язані з вивченням математики або читання та письма. А також спеціалізовані дидактичні посібники, призначені для повторних занять, які слугують для підтримки сильних сторін дитини і м'якого виправлення недоліків. Терапевтичні засоби також включають програми підтримки основних органів чуття, таких як зір і слух. Спеціально розроблені вправи також використовуються при особливо складних захворюваннях, таких як аутизм або СДУГ. Добре підготовлена ​​програма заходів, яку проводить досвідчена команда підтримки, складається з групи фахівців у сфері багатостороннього розвитку дитини, від фізичної підготовки до мовленнєвих навичок, супроводжує учня у повсякденній діяльності, щоб правильно використовувати його потенціал та усунути існуючі бар’єри. Крім змістовної сторони занять, важливе значення мають якісні засоби навчання, щоб діти в класах з інклюзивною освітою легко і швидко долали незначні, а з часом і великі труднощі. Добре налагоджена позитивна поведінка окупається протягом усього життя. щоб діти в класах з інклюзивним навчанням легко і швидко долали незначні, а відтак з часом і великі труднощі. 

Навчально-методичні засоби підтримки обдарованих учнів.
Кожен учитель знає, що деяким учням основної програми недостатньо. Такі діти зазвичай проявляють інтерес до певної галузі знань. Гуманітарно обдаровані діти потребуватимуть зовсім інших засобів навчання. Проте кожна обдарована дитина потребує підтримки вчителя та школи. Важливо дати дитині можливість розвиватися в тому напрямку, який їй цікавий. Mental, серед своєї багатої пропозиції для особливих освітніх потреб, має навчальні посібники, які присвячує обдарованим учням. У цій категорії інтернет-магазину ви знайдете 3D-принтери, інтерактивні роботи, фотоапарати, вимірювальну техніку та мольберти. Запрошуємо вас.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації