НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Аксесуари для вправ на баланс

Фільтр
Іконки
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Інструменти та приладдя для вправ на рівновагу


Навчальний баланс у випадку дітей дуже важливий, оскільки це перетворюється на комфорт їхнього життя та подальшого функціонування. Тому фахівці радять практикувати рівновагу з раннього дитинства, завдяки чому можна буде усунути розлади органів чуття, які за нього відповідають, що, у свою чергу, може призвести до гіперактивності або навіть до уникнення будь-якої фізичної активності. 
Діти з великим задоволенням займаються в групі під час занять в дитячому садку чи школі. Багато вправ також можна виконувати вдома. Це можливо завдяки тому, що на ринку доступні спеціальні аксесуари для вправ на баланс. Вони випускаються в багатьох різних версіях, що дозволяє їх індивідуальне пристосування до потреб нашої дитини, беручи до уваги, серед іншого, її рухливість і вік. За допомогою правильно підібраного обладнання та вправ на рівновагу ми можемо вирівняти потреби організму у сфері фізичної активності, таким чином забезпечуючи його правильний баланс.
Аксесуари, що стимулюють розвиток рівноваги, з якими ми маємо справу на ринку і які найчастіше використовуються в роботі з дітьми, включають:
- сенсорні диски, 
- тунелі,
- балансувальні м'ячі,
- низькі ходулі,
- фактурні тактильні доріжки,
- килимки з кишенями. ,
- пішохідні містки,
- чуттєві камені.
У зв'язку з тим, що в роботі з найменшими членами нашої сім'ї використовуються вправи на рівновагу, для їх виготовлення використовуються безпечні матеріали. Тому це вироби, стійкі до пошкоджень, але, що ще важливіше. Крім того, вони відрізняються досить цікавим дизайном і привабливими, але водночас енергійними кольорами. Таким чином вони сприяють як стимулюванню уяви дітей, так і збільшенню їхньої готовності до вправ для розвитку рівноваги. Товари цієї категорії також дають можливість проводити терапію через гру, незалежно від віку дитини.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,