НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Настінні шкільні карти

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Сортування:
за популярністю

Шкільні настінні карти: фізичні, адміністративні, фізико-політичні


Знання, накопичені в підручниках, повинні знайти можливість практичного використання - але перш ніж це станеться - варто ввести дидактичні матеріали, які закріплять і збагатять засвоєний зміст. Шкільні карти використовуються не тільки на уроках географії, де вони є основним обладнанням, а й на уроках історії. Настінна шкільна карта дозволяє перенести зміст, написаний у підручнику, на конкретні ділянки і таким чином краще запам’ятати матеріал і побудувати в уяві власну карту – адекватну засвоєному змісту. Адже історія – це постійні завоювання, зміни територій країн, битви, що точилися в різних місцях. Наскільки легше згадати всі найважливіші битви, знаючи їх розташування на карті? Наскільки це розширює уяву та сприяє розвитку учня? Жодного вчителя історії не потрібно переконувати в дидактичній цінності карт, які в нашому магазині представлені в дуже широкому асортименті.

Наша пропозиція включає як фізичну карту України, яку можна повісити на стіну яка чудово підійде до кожного уроку географії, а також адміністративна карта школи. Ця модель чудово познайомить учнів із основними уявленнями про адміністративний поділ України та дозволить їм легко зорієнтуватися в назвах окремих територіальних одиниць. Ще один продукт із нашої пропозиції – фізико-політична настінна карта, яку з успіхом можна використовувати на уроках географії та суспільствознавства. Кожен виріб має відповідну позначку та виготовлено з якісних матеріалів, які забезпечують довговічність та стійкість до пошкоджень. Завдяки цьому карту можна використовувати тривалий час, не боячись її пошкодити. Всі наші вироби, окрім шкільного використання, також будуть працювати як доповнення до учнівської кімнати чи обладнання державних установ. Карти можна використовувати як обладнання для окремих приміщень, а також для офісів чи парадних кімнат. Більшість карт мають практичну підвіску, за допомогою якої їх можна прикріпити до спеціальної підставки або повісити в будь-якому місці за допомогою доступних засобів.

Наша пропозиція включає широкий вибір карт, що охоплюють як окремі території нашої країни, так і Європу чи світ - представлені залежно від картографічної категорії - вони слугуватимуть дидактичною підтримкою під час уроків і привабливістю для любителів подорожей чи географії. Ціна відповідає якості продукції та залежить від моделі, розміру та можливих доповнень.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,