НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Тактильні засоби

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Текстурні засоби для розвитку тактильного сприйняття у дітей

Сенсорна інтеграція в розвитку кожного малюка та в реабілітації дітей з різними вадами надзвичайно важлива. Щоб задовольнити очікування наших клієнтів, ми додали до нашої пропозиції тактильні дидактичні засоби. Вони призначені для підтримки розвитку, сприяють вдосконаленню моторики та розвитку відчуття дотику. Звичайно, їх ефективність підтверджена документально, наші продукти є перевіреним вибором, який гарантує очікувані результати під час регулярних занять з терапевтом. Варто зупинитися на такому виборі, якщо ви хочете, щоб ваша дитина займалася над дотиком і вдома. Допоміжні засоби сенсорної текстури в нашій пропозиції включають текстурні квадрати з наповнювачами, покриті бавовняним матеріалом, делікатні та протиковзкі.

Ми також маємо у вашому розпорядженні килимки з кишенями для самостійного наповнення, текстуровані стрічки з кульками та сенсорними гусеницями, ідеальні для наймолодших, де розвиток тактильного сприйняття є ефективним. У цій категорії ви знайдете ще багато незвичайних рішень, які гарантують ефективну роботу на кожному етапі розробки. Наша продукція - це високоякісні компоненти, які на 100% безпечні. Вони виготовлені з міцних матеріалів. Ми запрошуємо вас придбати окремі товари з пропозиції в цій категорії. Якщо у вас виникли питання і ви хочете отримати професійну відповідь, скористайтеся допомогою наших спеціалістів.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,