Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Програмування, інтерактивні роботи

Навчальний робот Photon (Фотон) для навчальних закладів


Креативні іграшки з використанням сучасних технологій дозволяють поєднати навчання з розвагою. Завдяки їм дитина не тільки здобуває нові навички, а й вивчає секрети програмування та свідомого використання техніки. Те, що сьогодні є приємною розвагою, може підштовхнути молодих дослідників розширити свої захоплення та в майбутньому відкрити шлях до роботи у сфері ІТ.
Навчальні роботи - це можливості
Навчальні роботи, оснащені діодами, датчиками, мікрофонами та камерами, залучають дітей, які з їх допомогою охоче вивчають нові теми. Робота з роботом розвиває логічне мислення та навички аналізу, тому роботів часто обирають вчителі, які, використовуючи багату базу сценаріїв, проводять оригінальні уроки з математики, географії чи іноземних мов. Відмінний вибір для навчальних закладів - навчальний робот Фотон, який можна вільно програмувати. Пристрій, підготовлений у співпраці з психологами, має стимулювати розвиток дітей, також під час роботи в групі, звертаючи увагу на соціальний аспект виконуваної діяльності.
Перше навчання програмуванню
Навчальний робот дозволяє дізнатися, як працюють нові технології. Діти мають можливість дистанційно керувати роботом і програмувати його, завдяки чому вони можуть ознайомитися з більш складними механізмами в області робототехніки та електроніки. Робота з роботом розвиває креативність, логічне та абстрактне мислення, а також вчить дітей акуратності та посидючості у виконанні завдань. Програмування робота стає великим задоволенням, завдяки якому легше засвоювати складніші шкільні теми, а також питання інформатики.
Інтерактивний робот Photon разом із програмами, підготовленими для навчання, може бути розроблений для роботи як з дітьми молодшого, так і старшого віку, надаючи можливість програмувати його з мобільних та стаціонарних пристроїв. Такі аксесуари, як картки, тематичні модулі чи навчальні килимки, роблять роботу з роботом більш привабливою, крім того, вони вчать дітей використовувати технології в повсякденному житті, співпрацювати та вирішувати проблеми.

 

Програмування для найменших - Навчальний робот Фотон
В даний час улюбленою іграшкою дитини часто є планшет або телефон з величезною кількістю різноманітних ігор. Чому б не використати це правильно, щоб наші діти продовжували розважатися, але водночас отримували цінні знання? На допомогу приходить навчальний робот Фотон. Що це таке і як воно збагачує дітей важливими навичками?

Іграшка спочатку не має здібностей, вона взагалі нічого не вміє. Однак ця дитина разом з грою через додаток на телефоні чи планшеті (до якого буде підключений робот) змушує Фотона вчитися новому. Він починає реагувати на подразники, рухатися, реагувати на взаємодії. Чим насправді Photon виділяється? Робот в першу чергу розвивається разом з дитиною.


Як бути, якщо дитина не має ні найменших знань у програмуванні?

Це насамперед навчальний робот для дітей, тому для того, щоб почати грати, йому не потрібні знання в цій галузі. Дитина навчиться програмувати самостійно завдяки додатку, який має різні інтерфейси, адаптовані до дітей різного віку. 
Що робить іграшка?

Варто дізнатися, які можливості Photon має. Робот оснащений 10 датчиками, які дозволяють йому взаємодіяти з навколишнім середовищем. Він вивчає кольори, виявляє світло та звук, рухається та уникає перешкод. Насправді він має багато можливостей і може бути запрограмований різними способами. Які можливості юний геній відкриє роботу, обмежуватиме лише уява. «Фотон» також присвячений навчальним закладам. Іграшка стане чудовим навчальним посібником разом із інтерактивною підлогою і навчальним додатком, а також планами уроків для вчителів. Іграшка дозволить запровадити програмування для наймолодших у класах відповідно до прийнятого на даний момент ставлення до програмування.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,