Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Порушення зорового сприйняття, зниження зору

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Порушення зорового сприйняття у дітей - методичні посібники

Розвиток дитини – процес дуже складний і, на жаль, не завжди гармонійний. Одним з видів розладів, на який обов'язково варто звернути увагу, є розлади зорового сприйняття. Це означає, що дитина не бачить предметів і не може диференціювати зорові стимули. Також їй важко орієнтуватися в просторі. Усе це разом може призвести до труднощів у навчанні, головним чином у читанні та письмі. Це також може спричинити проблеми з, здавалося б, легкою діяльністю малювання. Тому дитина з порушеннями зорового сприйняття та слабким зором повинна отримувати підтримку батьків та вихователів на якомога ранньому етапі розвитку. Спеціальні засоби навчання дозволять відпрацьовувати та розвивати окремі зорові функції, наприклад, сприйняття фігур і фону, зорову пам’ять або усвідомлення просторових відносин у дітей дошкільного віку. Широкий вибір навчальних посібників як для дітей з вадами зору, так і для інших дітей можна знайти в пропозиції нашого магазину Mental.
Ми пропонуємо іграшки (такі як калейдоскопи, чарівні кулі та предмети з підсвічуванням), які стимулюють орган зору та водночас викликають у дитини цікавість. Також в асортименті є ігри, кубики та пазли. Існують також мультимедійні дидактичні програми, що розвивають зорове сприйняття. Матеріали та навчальні посібники можна легко адаптувати до віку та потреб дитини. Вони розроблені висококваліфікованими фахівцями і обов'язково допоможуть дітям з вадами зору краще справлятися не тільки в дитячому садку, але і в повсякденному житті.
Порушення зору у дітей бувають різного характеру, але ні в якому разі не можна їх ігнорувати. Варто пам'ятати, що аналіз інформації, яку надає орган зору, відбувається в головному мозку, який є пластичним. Тому таку важливу роль відіграють регулярні тренування та відповідні вправи, завдяки яким покращується зорове сприйняття дитини. Найголовніше – підібрати ефективні засоби навчання, які зацікавлять дитину. Для неї це буде чудова розвага, а заодно й можливість розвинути зорові та просторові здібності.

 

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,