Шановні клієнти! Мінімальна сума покупки становить 2 000 грн
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Навчальні видання

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Дидактичні та навчальні видання для дітей


У магазині Mental ви знайдете безліч розвиваючих підручників для дітей та вчителів. Вони можуть бути відмінним засобом для закладів - як дитячих садків, так і шкіл. Важливою перевагою дидактичних видань, які ми пропонуємо, є те, що вони адаптовані до уяви та способу мислення учнівської молоді, а тому є зрозумілими та цікавими для них. Ми вважаємо, що хороші розвиваючі книжки для дітей – це ті, які поєднують інтелектуальний розвиток із розвагою. Вони розширюють кругозір і допомагають зрозуміти навколишній світ. Цей тип освітніх публікацій у захопливій формі розповідає про важливі життєві проблеми, такі як технології, навколишнє середовище чи міжособистісні стосунки, а у випадку освітніх проблем – наприклад, з правописом, вони підтримують дитину в компенсації недоліків, не викликаючи розчарування та небажання вчитися. Серед інших цікавих матеріалів – атласи – географічні, історичні та природничі. Вони є джерелом добре представлених фактичних знань.

Турбуючись про розвиток учнів з особливими освітніми потребами, ми рекомендуємо цю продукцію . Вони підтримують вчителів у роботі з дітьми, які мають логопедичні проблеми або мають проблеми з орфографією (дислексія) та рахунком (дискалькулія). Вони допомагають компенсувати недоліки в навчанні та допомагають перевірити учнів на наявність цих розладів.

Серед дидактичних матеріалів також можна знайти матеріали, які були створені внаслідок зростання попиту педагогів на поради щодо спостереження за дитиною з точки зору її інтелектуального, емоційного та міжособистісного розвитку. Вони також допомагають оцінювати лінгвістичні та сенсорні здібності учнів. Матеріали, які допомагають вчителям впроваджувати сучасні методи навчання також надихають до читання.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,