НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Труднощі з письмом і читанням

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю

Труднощі письма і читання у дітей дошкільного віку


Вважається, що дислексією страждає 10-15% учнів. Це означає труднощі з читанням і письмом. Дитина плутає і втрачає букви, важко розрізняє звуки, втомлюється переписувати тексти, важко читає заданий текст. Ці проблеми не є результатом її недостатньої відданості чи небажання вчитися. І хоча з симптомами дислексії можна впоратися, це вимагає посиленої роботи – як дитини, так і дорослого. Уже в дитячому садку ми можемо помітити труднощі з письмом і читанням у деяких дітей, тому варто підтримувати їх на цьому етапі навчання.   
У нашій пропозиції представлені різноманітні навчальні посібники для дітей дошкільного віку. З раннього віку слід впроваджувати різні вправи, які розвивають органи чуття дитини, такі як зір і слух, а також підтримують її руховий розвиток. Труднощі з читанням можна подолати завдяки цікавим і захоплюючим іграм, таким як азбука з картинками або пазли зі складами. Також лікується дисграфія, тобто почерк, який важко читається. Варто заохочувати дитину робити візерунки або грати з піском або сортувати предмети, завдяки чому учень тренує свою руку і точність рухів. Труднощі в листі дитина може усунути, наприклад, орфографічними тестами.
В асортименті є матеріали для вчителів і педагогів, які можуть вибрати відповідну методику роботи для своїх підопічних із проблемами, що виникають під час навчання читання та письма. Навчальні посібники можна легко адаптувати до типу труднощів і віку дитини. Усі пропозиції відповідають основній навчальній програмі та розроблені досвідченими психологами та педагогами. Вони ефективно підтримують боротьбу дитини з пережитими труднощами. Вони підготовлені таким чином, щоб вони були цікавими та захоплюючими для учнів. Матеріали діють на різні органи чуття та допомагають покращити зорове, слухове та моторно-просторове сприйняття.

 

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,