НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Карти та стенди

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю

Настінні карти для школи: фізична, адміністративна, фізико-політична 
Знання, зібрані в підручниках, повинні знайти можливість практичного використання - перш ніж це станеться - варто ввести дидактичні матеріали, які закріплять і збагатять вивчений зміст. Шкільні карти використовуються не лише на уроках географії, де вони є основним обладнанням, а й на уроках історії. Шкільна настінна карта дозволяє переносити зміст, написаний у підручнику, на конкретні ділянки, а отже, краще запам’ятовувати матеріал та будувати власну карту у своїй уяві - адекватно отриманому змісту. Зрештою, історія - це постійні завоювання, зміни територій держав, битви, що ведуться в різних місцях. Наскільки простіше запам'ятати всі найважливіші битви, знаючи їх розташування на карті? Наскільки це розширює уяву та підтримує розвиток учня? Жодному вчителю історії не потрібно переконуватись у дидактичній цінності карт, які наш магазин пропонує в дуже широкому асортименті.
Наша пропозиція включає як фізичну карту України, яку можна повісити на стіні, яка ідеально підійде для кожного уроку географії, а також шкільної адміністративної карти. Ця модель чудово познайомить учнів з основним розумінням адміністративного поділу України та дозволить їм вільно зорієнтуватися в назвах окремих одиниць та територіальних поділів. Іншим продуктом у нашій пропозиції є фізична та політична настінна карта, яку можна успішно використовувати на уроках географії. Кожен виріб має належну легенду і виготовлений з якісних матеріалів, що забезпечують довговічність та стійкість до пошкоджень. Завдяки цьому картою можна користуватися тривалий час, не боячись пошкодити. Усі наші вироби, крім шкільного використання, також зарекомендують себе як доповнення до кімнати учня або обладнання для державних установ. Карти можна використовувати як обладнання для окремих кімнат, а також офісів та кімнат державних установ. Більшість карт мають практичний гачок, за допомогою якого її можна прикріпити до спеціальної підставки або повісити де завгодно, використовуючи доступні засоби.
Ми пропонуємо широкий вибір карт, що охоплюють всі райони нашої країни, Європи та світу - представлені залежно від картографічної категорії - слугуватимуть навчальною підтримкою під час уроків та для любителів подорожей чи географії. Ціна відповідає якості виробів і залежить від моделі, розміру та будь-яких доповнень.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,