НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Бізіборди

Бізіборди та маніпуляційні дошки для  сенсорної терапії

Останнім часом великої популярності набули маніпуляційні бізіборди для дітей, тобто шматок дошки будь-якої форми, до якого прикріплені різні предмети. Сенсорні дошки можуть містити різноманітні елементи: від блоків, ниток до смуг чи наклейок. Маніпуляційні куточки викликають велику цікавість дитини, і чим більше там відбувається, тим більшу. Вони є ідеальною альтернативою дорогим і складним іграшкам, приносячи стільки ж задоволення. Більше того, вони впливають на розвиток дитини, сприяючи збільшенню діапазону рухів, тренуючи сприйнятливість і рефлекси або розвиваючи процес дедукції шляхом аналізу роботи окремих предметів.

Благотворно впливає на розвиток дитини

Сенсорна дошка (бізіборд) дозволяє тренувати сприйнятливість і рефлекси, одночасно розвиваючи логічне мислення, оскільки дитина вивчає принципи роботи окремих предметів. Крім того, вона чудово впливає на всі органи чуття, вчить координації око-рука, розвиває моторику, дозволяє практикувати самостійність, ручні навички та психомоторику. Для маленьких дітей це свого роду експеримент і досвід нового за допомогою органів чуття. Гра з рухомими елементами залучає увагу дітей і розвиває їхню зосередженість, тому що кожна зміна вимагає миті роздумів і зосередженості на заданому об'єкті.


Предмети на дошках абсолютно безпечні. Навчальні засоби можна успішно використовувати в терапії штучного інтелекту для відпрацювання правильного сприйняття та інтерпретації сенсорних стимулів дітьми. Під час гри задіяні органи чуття, адже дитина відчуває багато подразників ззовні – бачить кольори, відчуває форми та фактуру елементів, розміщених на дошці. Численні можливості для змін змушують дитину вчитися творчості, цікавитися світом і прагнути зрозуміти, як працюють окремі елементи. Це також полегшує спритність рук. Користуватися сенсорними дошками надзвичайно просто, але дуже захоплююче для дітей будь-якого віку, тому добре підійде як під час індивідуальних ігор, так і в групах дитячого садка.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,