НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Хімія

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Сортування:
за популярністю

Практичні науково-методичні посібники з вивчення хімії в школі
Як довго ви викладаєте в школі? У вас вже є довготривале стажування, чи ви почали нещодавно? Незалежно від вашого досвіду, ви, мабуть, знаєте, що нелегко повідомити свої знання доступно, нескладно та легко для розуміння, особливо у випадку з учнями. Отже, що можна зробити, щоб вивчення хімії в школі приносило задоволення? Як зацікавити молодь цим предметом? У нашому магазині Mental є все необхідне, щоб ваші уроки були неповторними, незабутніми і, головне, цікавими для слухачів. Допоміжні засоби для хімічного кабінету, доступні на нашому сайті, - це якісний лабораторний посуд, хімічні реактиви та вимірювальна техніка, необхідна для оснащення кожного шкільного класу.
Вибираючи навчальні посібники для школи, слід пам'ятати про суттєві переваги та переваги використання продукції. Експериментальні модулі із серії «Шкільні кабінети» є одним із надзвичайно цінних елементів обладнання хімічних лабораторій у школі, які допомагають учням легко та доступно здобувати знання зі складних питань.Це зумовлено можливістю проведення практичних дослідів і дослідів. Набори з органічної та неорганічної хімії для побудови моделей атомів допоможуть вам пояснити хімічні концепції просто та зрозуміло та покращать їх розуміння студентами. З іншого боку, спеціально підготовлені набори для виконання дослідів допоможуть учням на практиці відкрити вивчену раніше теорію. Самостійне виконання цікавих дослідів сприяє кращому запам’ятовуванню навчального змісту та підвищує ефективність навчання. Кожен урок хімії можна збагатити додатковими елементами, привабливими для учнів, у вигляді хімічних реактивів, скляних стаканів, мірних циліндрів і лійок, спеціально пристосованих для використання в школі. Такі інтерактивні заняття точно залишаться незабутніми. Безсумнівно, наші навчальні посібники з хімії зроблять кожен урок у школі легшим і приємнішим.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,