Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Порушення чутливості, пропріоцепції

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Розвиток глибокого відчуття - вправи та лікувальні засоби


У розвитку найменших надзвичайно важливим залишається глибоке чуття, завдяки якому тіло розпізнає положення тіла по відношенню до навколишнього середовища. Пропріоцептивна система відповідає за такі важливі функції, як контроль за положенням і плавністю рухів тіла, відповідним м'язовим тонусом або координацією. Це пов’язано з інформацією, яка надходить від м’язів, суглобів або зв’язок. Вправи для дітей, які сприяють належному розвитку глибоких чуттів, є безцінними, тому варто витратити час і наші зусилля на розвиток таких бажаних рис.
Правильно проведена сенсорна інтеграція безперечно впливає не тільки на пізнавальні здібності дитини, а й на її стабільний і гармонійний розвиток. Тому ми пропонуємо Вам професійно підготовлені навчальні та лікувальні посібники, розроблені фахівцями, які ми рекомендуємо не тільки лікувальним установам, але й початковим школам і дитячим садкам.
Нашою метою протягом багатьох років є сприяння правильному розвитку зорового, слухового та тактильного сприйняття. Ми добре знаємо, що пропріоцепція також впливає на подальше знаходження дитини у світі. Таким чином, варто подбати про її безперервний моторний розвиток і підтримувати себе відповідною літературою та приладдям, які допоможуть у спеціальній терапії. У нашому асортименті ви знайдете всі необхідні матеріали та предмети, які ми надаємо в розпорядження терапевтів і педагогів. Ми рекомендуємо, серед іншого, мангл, лікувальну байдарку, ігрові сумки, сумки для вправ, батути та вібраційні масажери. Завдяки їм розвиток пропріорецепції у дітей буде ефективним, а самі вправи – цікавими та захоплюючими.
Запрошуємо Вас скористатися нашими пропозиціями.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,