НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Розлади слуху

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю

Порушення слуху у дітей - навчальні посібники


Для кожного батька правильний розвиток дитини є найважливішим. Щоб все йшло в правильному напрямку, важливо спостерігати за її поведінкою, швидко реагувати на виникаючі порушення і підтримувати розвиток дитини. Слух дитини відіграє надзвичайно важливу роль у формуванні інших процесів у наймолодших, наприклад, мовлення чи сприйняття світу. Саме воно в першу чергу відповідає за правильну мову та інтерпретацію навколишньої дійсності. Однак буває, що у дітей в дошкільному віці можуть спостерігатися порушення слуху.
Причини втрати слуху мають різні форми, включаючи пошкодження, спричинені постморбідною інфекцією або надмірним шумом. Діти, які мають проблеми зі слухом, потребують підтримки та спеціальної допомоги у формі різноманітних вправ, у яких можуть допомогти наші продукти. Діти найшвидше вчаться через гру, тому надзвичайно важливо підібрати комплекс вправ, що відповідає потребам і здібностям дитини, який викличе посмішку на її обличчі.
Наша серія завдань на аудіювання для дітей познайомить їх зі світом звуків, завдяки чому дитина дізнається про звуки, які виникають у навколишньому середовищі, а також у повсякденній побутовій діяльності, дізнається звуки, які видають тварини, а потім зможе порівнювати їх, а також покращувати розрізнення звуків. Крім того, різноманітні навчальні посібники, які пропонує наша компанія, позитивно вплинуть на пам'ять дитини та дозволять їй покращити зір. Запропоновані вправи знайдуть себе як на заняттях в дитячому садку, так і в іграх дитини з батьками. Пам’ятаймо, як розвиватиметься дитина, залежить від нас, а все ж відомо, що радість дитини – це і радість батьків.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,