НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Розлади емоційної та соціальної зрілості у дітей

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Інклюзивне навчання та емоційна зрілість дитини


Емоційний розвиток дитини так само важливий, як розумовий і фізичний. Поведінка деяких дітей у шкільному чи дошкільному віці може викликати занепокоєння, тому ніколи не слід недооцінювати жодну проблему. Емоційні розлади можуть проявлятися по-різному, і одним з них є раптові спалахи гніву у молодих людей. Вони можуть бути словесними або включати агресивні дії по відношенню до інших дітей або предметів. Тому інклюзивна освіта в школі має також включати терапію, пов’язану з емоційним розвитком дітей.

Серед підготовлених нами пропозицій ви знайдете численні навчальні посібники, наприклад, боксерські мішки, які дають можливість безпечно зняти негативні емоції. Ці сумки виготовлені з міцних матеріалів високої якості та доступні в багатьох варіантах. Ще одна пропозиція, спрямована на формування емоційної зрілості дитини, - це емоційні годинники або щоденники гумору, доступні в нашому інтернет-магазині за доступними цінами.

Цікавим варіантом є куточки емоцій, які будуть використовуватися в ранніх і дошкільних закладах. Також ми продаємо практичні матеріали для вчителів, зокрема тематичні презентації, методичні посібники та розробки уроків. У набори також входять спеціальні листівки для батьків дітей з емоційними розладами. Пропонуємо вам ознайомитися з усіма нашими пропозиціями.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,