Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Комплекти шкільних парт і стільців

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Комплекти шкільних парт і стільців


Обладнання класних кімнат завжди було важливим аспектом нормальної роботи школи, але лише нещодавно широко заговорили про те, що шкільні парти, столи та стільці повинні відповідати певним стандартам охорони праці. Молода людина, що розвивається, проводить за партами справді велику частину дня, тому так важливо, щоб те, на чому вона сидить і з чим вона сидить, було найкращої якості.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір шкільного асортименту. Відповідно до "Закону про охорону праці та безпеки життєдіяльності в навчальних закладах", директор та весь працюючий персонал повинні належним чином піклуватися про здоров'я, безпеку та належний розвиток учнів. Одним із основних елементів, що реалізують положення цитованого акту, є правильно підібрані шкільні стільці та парти. На сайті магазину Mental ви знайдете широкий асортимент товарів, різноманітних за розміром, шириною та матеріалом, серед яких кожен знайде оптимальне обладнання, яке відповідає розміру та характеру даної класної кімнати.

Роблячи основний акцент на рівномірний розвиток дитячого хребта, ми також пропонуємо регульовані та нерегульовані стільці, які можна вільно регулювати під індивідуальні переваги учнів. Набір шкільних парт і стільців від нашої компанії реально відповідатиме вимогам будь-якого, навіть найсуворішого нормативу.

Набори, які ми пропонуємо, розраховані як на обстановку в кімнаті, де кожен учень сидить окремо (екзаменаційний набір), так і на схему, в якій діти сидять по двоє в одному ряду.

На ринку багато компаній-конкурентів, але нас відрізняє ціна і широка пропозиція. Кожен наш продукт відповідає всім необхідним стандартам. Кожен набір виготовлений із міцних матеріалів, які легко миються. Привабливий зовнішній вигляд, бездоганна обробка сприяють тому, що вони, крім найважливішої функції, будуть ще й елементом декору та прикраси класної кімнати. І не з сьогоднішнього дня відомо, що ми охочіше залишаємось у просторі, який милує око.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,