НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Розвиток зорового сприйняття у дітей

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю

Зорове сприйняття - розвиток у дітей


Візуальне сприйняття — це серія основних навичок, набутих у початковий період життя, які включають здатність розпізнавати та розрізняти візуальні стимули, такі як зображення, форми, слова, речення або цілі тексти. Турбота про правильний розвиток зорового сприйняття у дитини та підтримка її в цьому процесі вимагає використання правильно підібраних засобів, які дозволять їй розвивати зорове сприйняття, координацію око-рука та пам'ять.
Пропозиція Mental включає широкий спектр рішень, призначених для підтримки розвитку зорового сприйняття у дітей , які відрізняються один від одного за призначенням і можливостями. Серед пропонованих товарів ви можете знайти багато цікавих пропозицій, серед яких кубики-конструктори, логічні просторові головоломки, пінопластове доміно, стіл з підсвічуванням, прозорі блоки, сенсорні кулі, набори вправ та ігри, що складаються з пошуку потрібних комбінацій або елементів. Допоміжні засоби цього типу найчастіше використовуються навчальними підрозділами, терапевтами або батьками, які хочуть допомогти дітям отримати різні навички через розвагу.
Вибір запропонованих дидактичних рішень та їх застосування через спільні розваги, ігри чи іншу діяльність дозволяє тренувати різні типи навичок, таких як зорове сприйняття та розпізнавання форм, кольорів або предметів. Деякі із запропонованих виробів також дозволяють потренуватися в орієнтуванні форми, розпізнавати схожі елементи або навчитися читати й писати. У той же час продукти в пропозиції Mental, призначені для підтримки розвитку зорового сприйняття, мають різні рівні складності, які можна легко адаптувати до віку, здібностей та інтелектуальних потреб кожної дитини.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,