НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Соціальна і здоров'язбережна

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Соціальна і здоров’язбережна освітня галузь: розвиток соціального виховання у дітей - посібники та дидактичні засоби

Здатність дитини справлятися з багатьма, часом складними ситуаціями у зрілому віці, залежить від належної підготовки дитини до цього, в тому числі шкільних вчителів. Для того, щоб учні могли правильно спілкуватися з навколишнім середовищем та підтримувати відповідні стандарти, їм слід змалечку прищеплювати певні норми та цінності.

Соціальне виховання у дітей починається вдома, але саме школа, де вони проводять більшу частину дня, відіграє ключову роль. Шкільні приналежності для соціального виховання, пропоновані магазином Mental - це засоби, які в приємній і природній формі розвивають низку правильних форм поведінки учнів. Це, серед іншого, ігри, що навчають належної особистої культури та ввічливості щодо інших. Ви також можете знайти ігрові аксесуари, які розвивають емоційну чутливість, вчать висловлювати почуття та читати їх в інших. У школах та дитячих садках усі навчальні посібники та засоби, що вводять вас у світ правил дорожнього руху, пішохідного переходу або щоденного навчання обережності та обачності, будуть корисними. Чудова ідея, якщо ми хочемо навчити наймолодших дотримуватися правил, Розвиток соціальної освіти суттєво впливає на міжособистісні навички, впевненість у собі та встановлення цінних стосунків.

Ці прості, і водночас неймовірно корисні дидактичні засоби в навчальних закладах, були створені з думкою про формування соціальних установок та емоційного розвитку дітей. Їх ціна надзвичайно приваблива, тому вони повинні бути частиною обладнання дитсадків, шкіл та освітніх центрів.
 

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,