НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Мультимедія

Сучасне мультимедійне обладнання для шкіл,  дитячих садків чи в інклюзивно-ресурсних центрів

Представляємо вашій увазі мультимедійне обладнання для шкіл, яке дає можливість сучасної освіти відповідно до сентенції Конфуція «Я чую і забуваю, я бачу і запам’ятаю, я роблю і я розумію». Протягом багатьох років слайди та діапозитиви використовувалися на уроках, цінуючи візуалізацію в процесі навчання. Сучасна мультимедіа в школі - це набір проектора з інтерактивною дошкою і, звичайно, комп'ютер. Викладач має можливість використовувати численні навчальні програми , присвячені конкретним предметам чи питанням. Сьогодні підтримку в передачі знань у вигляді мультимедіа мають не лише вчителі математики, біології, хімії, фізики чи географії, а й педагоги дошкільної освіти та дитячих садків.
Використовуючи сучасне мультимедійне обладнання, вчитель може пояснити складні питання, закріпити вже набуті знання або перевірити набуті знання з заданого розділу. Є багато можливостей, і учні цінують уроки, які відповідають духу часу.
Інтерактивні посібники також цінують терапевти та педагоги, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.
Крім дошок і навчальних програм, у нас є стандартне мультимедійне обладнання, яке необхідне в навчальних закладах. 

Як ще краще заохотити дітей, залучити їх до діяльності та допомогти проявити себе навіть тим, хто потребує більше уваги? Ми рекомендуємо Чарівний килим і Чарівну стіну. Вони працюватимуть як на уроках, так і під час більш вільних ігор на перервах чи в загальній кімнаті. Подаруйте їм можливість пережити радісні пригоди на чарівному килимі, який, залучаючи дитину до руху, зміцнює її пізнавальні здібності та виховує! Допоможіть дітям, які потребують більше уваги, виразити себе та досліджувати світ за допомогою інтерактивного терапевтичного столу.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації