НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Інформатична

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Інформатична освітня галузь - STEM-обладнання

Навчальні засоби для STEM-освіти - це сучасний спосіб навчання для наймолодших. Це навчальні засоби, створені відповідно до останньої навчальної програми Міністерства освіти і науки України. Вони покликані навчати доступно та цікаво. Найпростішим поясненням того, що таке модульні рішення STEM, може бути розширення цієї абревіатури STEM (S - science, T - technology – Е-engineering – М-mathematics). Акронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics). Це більше, ніж просто привабливе гасло - воно описує методологію, яка ефективно використовується в навчанні для залучення обох півкуль мозку через виконання завдань, що вимагають як жорсткого, так і творчого мислення.
Завдяки акценту на сучасності, використовувані засоби навчання спрямовані на привернення інтересу учнів. 
Завдяки модулям, як і у випадку з іншими навчальними посібниками STEM, учню пропонується вчитися через самостійні або командні експерименти. Кожен модуль займається певною темою, яку можна прочитати під час занять з таких предметів, як природа, біологія, географія чи хімія. Кожен з них дозволяє виконувати десятки експериментів в умовах стандартного уроку, а також заходів, що відбуваються поза школою.
Інші цікаві модулі STEM також допоможуть учням доступним чином засвоїти знання про людський організм, генетику, еволюцію та життєві функції тварин і рослин.

Навчальні засоби для STEM-лабораторії в початковій школі

Уроки інформатики в початкових школах можуть стати приводом для захоплення учнів світом сучасних технологій. У нашому магазині ви знайдете різні засоби навчання, включаючи роботів та навчальні матеріали для програмування. Вони пристосовані до різних рівнів складності, тому вони також будуть добре працювати при навчанні в старших класах. Надихаючі засоби для STEM-лабораторій можуть стати великою диверсифікацією класів. Широкий вибір товарів дозволяє підібрати відповідні пропозиції відповідно до реалізованої в даний час освітньої програми та рівня учнів.

Шкільні засоби інформатики повинні ефективно спонукати учнів до подальшого навчання не лише в галузі інформатики. Для цього завдання ідеально підійдуть привабливі набори роботів з багатофункціональною дією. Ви також можете урізноманітнити уроки іншими пристроями, оснащеними інноваційною системою управління. Також варто звернути увагу на великі набори, спрямовані на вивчення програмування на ходу. Ці сучасні засоби навчання дозволять проводити уроки в абсолютно новому вимірі, ефективно залучаючи учнів до їх роботи. Наявні комплекти зарекомендують себе не тільки в школах, але і в приватних закладах, що активізують дітей. Вони виготовляються з увагою до деталей, завдяки чому привертають увагу кожного молодого учня. Сучасні набори роблять
STEM в школі цікавою пригодою для дітей, в якій вони із задоволенням братимуть участь.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,