НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Стіни для скелелазіння

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Скалодром для дітей


Відповідне обладнання для дитячих садочків чи шкіл означає також наявність елементів, які дозволяють розвивати моторику та правильний розвиткок рухів. Стіни для скелелазіння для дітей є одними з найцікавіших пропозицій, які зараз широко використовуються в таких місцях.

Для зовнішнього та внутрішнього використання
Правильно підібраний скалодром можна встановити як зовні, так і всередині. Зазвичай вони відрізняються один від одного не тільки розмірами, але часто і матеріалами, з яких виготовлені. Безумовно, ці види продукції мають відповідні сертифікати, що підтверджують не тільки якість матеріалів, з яких вони виготовлені, але й відповідність нормам безпеки, які пред'являються відповідними нормативними документами.

Діти, які користуються скалодромом, розвивають моторику, а також тренують багато м'язів всього тіла. В даний час для їх виготовлення використовуються високоякісні матеріали, які відрізняються барвистістю, а також є цікавою прикрасою, особливо якщо мова йде про внутрішні стіни.

Барвистий і міцний
Стіни для скелелазіння, призначені для інтер'єрів, - це надзвичайно цікавий варіант. Зазвичай вони набагато менші, ніж ті, що призначені для зовнішнього використання, через обмеження розмірів кімнат. Цікавою пропозицією є, наприклад, стіни у формі дерев, стилізовані під наступні сезони. Їх можна використовувати окремо, а також декілька одночасно, створюючи цікаву композицію.

Зовні ви можете вибрати стіни більшого розміру, які можна вдало поєднувати з іншими елементами, створюючи цікаві та, безумовно, функціональні дитячі майданчики. Правильно підібраний скалодром легко прослужить дуже довго.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,