НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Розваги та ігри

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Розваги та ігри в шкільній вітальні


Перебування в дитячому садку має бути цікавим і стимулюючим для дитини. Для цього важливо, щоб він був оснащений різними іграми та іграшками, які мають не тільки розважальне, але й освітнє значення. Діяльність дитини в спільній кімнаті може розвинути її знання про світ, а також допоможе відпрацювати дрібну моторику. Він також може підтримувати сенсорну інтеграцію. Наш інтернет-магазин Ментал представляє різноманітні ігри та заняття, створені на основі достовірних психологічних знань щодо розвитку дітей. Водночас вони привабливі та візуально цікаві для дітей. 
Наявні в асортименті пропозиції можна легко адаптувати до віку та можливостей дитини. Діти молодших класів початкової школи із задоволенням потягнуться за кубиками, пазлами, настільними іграми та іграшками, що вимагають ручної роботи. Старших школярів більше зацікавлять логічні та стратегічні ігри, шахи або вікторини на різні теми. Цей вид діяльності чудово доповнює шкільне навчання. Дитина у привабливій формі повторює зміст уроку (наприклад, про історію чи географію) і практикує певні навички (наприклад, логічне мислення). Представлені ігри та заняття у загальній кімнаті також будуть чудовими в інших місцях, наприклад, під час шкільної екскурсії або вдома.
Організувати розваги для дітей у загальній кімнаті не завжди є легким завданням для опікунів. Чудовим натхненням у цьому плані можуть стати спеціально розроблені нами пропозиції. Проводячи час з дитиною, також варто стежити за тим, що їй цікаво. Деякі іграшки сподобаються йому більше, ніж інші, що може допомогти сформувати та розвинути індивідуальні здібності. Тому, піклуючись про обладнання загальної кімнати, слід мати на увазі, що в ній повинні бути різні ігри та аксесуари. Представлені нами іграшки та навчальні посібники безпечні та зручні для дітей – вони дозволять досліджувати навколишню дійсність, а також дозволять активно та натхненно проводити час.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,