Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Інклюзивна освіта, терапія

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Інклюзивна освіта та корекційна педагогіка - дидактичні матеріали для інклюзивного навчання, що підтримують розвиток дітей з особливими освітніми потребами 
В інклюзивній освіті вчитель може зосередитись на індивідуальних розвивальних та освітніх потребах дітей. Пристосовуючи як організацію роботи, так і метод навчання до учня, учень почувається комфортно під час навчання та має можливість оволодіти необхідними навичками. Mental.ua підтримує викладачів, які проводять заняття з учнями з особливими освітніми потребами, готуючи спеціальну пропозицію навчальних засобів.
У нас є засоби для педагогічного спостереження дозволяючи не тільки діагностувати учня, а й постійно контролювати та аналізувати прогрес у розвитку дитини. Багато наших навчальних посібників - це мультимедійні засоби, які діти люблять та охоче беруть участь у інтерактивних заходах. Одним із таких допоміжних засобів є картки PECS, який поєднує в собі завдання, які позитивно впливають на розвиток дітей з їх фізичною активністю. Інтерактивна підлога стає чарівною країною, сповненою нових викликів.
Інклюзивна освіта стосується учнів з дуже різноманітними освітніми потребами, саме тому наш Інтернет-магазин пропонує засоби навчання, спеціально підібрані для розладів, з якими стикаються діти. Ми маємо навчальні посібники, які полегшують навчання молоді з дискалькулією, дислексією, дисграфією, труднощі у спілкуванні або розлад уваги. Важливою групою нашої продукції є також логопедичні засоби , які включають основні матеріали та засоби, корисні для практичних вправ, таких як логопедичне дзеркало, свистки, повітродувки та мікрофони. Багато наших продуктів, присвячених інклюзивній освіті, також добре працюватимуть у лікуванні дітей з аутизмом, синдромом Аспергера та СДУГ. Наша пропозиція також включає продукти, що підтримують розвиток дітей із сенсорними порушеннями : з порушеннями слуху, зором та тактильним сприйняттям.

Обладнання для корекційно-розвиткових занять

 

Дидактично-терапевтичні засоби, присвячені інклюзивній освіті
Інклюзивна освіта бере свою теоретичну основу з моделі, яка доводить, що інвалідність спричинена бар’єрами, створеними суспільством (економічними, архітектурними, психологічними тощо). Навчальні заклади, школи та садочки використовують припущення моделі, щоб учні з обмеженими можливостями могли використовувати соціальні ресурси як частину своїх дисфункцій, мінімізуючи бар'єри, створені на різних рівнях. Дослідження показують, що інклюзивна освіта повинна застосовуватися в школі приблизно до кожної п’ятої дитини. Це свідчить про важливість і потребу в суспільстві ведення цього виду діяльності серед дітей шкільного віку, що потребують особливих освітніх потреб, та важливість відповідно підібраних дидактичних та терапевтичних засобів.
Для задоволення умов цієї форми навчання необхідні спеціалізовані терапевтичні засоби, пристосовані до специфічних дисфункцій дитини. Доступні засоби включають мультимедійні програми, що підтримують базові шкільні навички, пов’язані з вивченням математики чи читанням та письмом. А також спеціалізовані засоби навчання, призначені для повторної перевірки занять, для підтримки сильних сторін дитини та виправлення її слабких сторін. Терапевтичні засоби також включають програми, що підтримують основні органи чуття, такі як зір та слух. Спеціально розроблені вправи також застосовуються при особливо складних захворюваннях, таких як аутизм або СДУГ. Правильно підготовлена програма заходів разом із проведенням досвідченою командою підтримки, що складається з групи фахівців у галузі багатогранного розвитку дитини, від фізичної підготовленості до мовленнєвих навичок, супроводжує учня у повсякденній діяльності з метою правильного використання його потенціалу та усунення існуючих бар’єрів. Окрім змістовного аспекту занять, важливими є якісні засоби навчання, завдяки яким діти в умовах інклюзивної освіти можуть легко та швидко подолати незначні, а отже, з часом і основні труднощі. Налагоджена позитивна поведінка окупиться протягом усього життя. якщо діти в інклюзивній освіті зможуть легко і швидко подолати незначні, а отже, з часом і основні труднощі. 
Засоби навчання для підтримки обдарованого учня.
Кожен викладач знає, що для деяких учнів основної навчальної програми недостатньо. Такі діти зазвичай виявляють інтерес до певної галузі знань. Обдаровані в гуманітарному плані діти потребуватимуть зовсім інших засобів навчання, ніж діти з так званим технічним складом розуму. Тим не менше, кожна обдарована дитина потребує підтримки вчителя та школи. Важливо дати дитині можливість розвиватися в тому напрямку, який її цікавить. Mental.ua, серед своєї багатої освітньої пропозиції, має навчальні посібники, присвячені обдарованим дітям. 
Ми щиро запрошуємо Вас ознайомитись із повною пропозицією допомоги для інклюзивної освіти, яка, як ми сподіваємось, підтримає Ваших учнів у подоланні як незначних, так і

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,