НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Іншомовна

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Посібники для вивчення англійської та мови для дітей
Ми пропонуємо вам повністю професійне та всебічне обладнання мовної студії на найвищому рівні.
Інтернет-магазин, яким ми керуємо, пропонує дошки викладання мови, а також усі засоби для вивчення англійської. Вивчення іноземних мов надзвичайно важливо з перших років життя дитини. Саме протягом перших п’яти років розум дитин здатний сприймати найбільше інформації, тому варто подбати про освіту в цій іншомовній освітній галузі на рівні дитячого садку, а потім продовжувати в школі.
Саме для школи ми хочемо запропонувати сучасні лабораторії, призначені для ефективного вивчення іноземних мов. Комплексні продукти надають викладачам можливість розділити учнів на групи, що значно полегшує їх роботу, а також невербально контактувати з ними. Функціональні рішення використовують освітніх дощок, що показують найпопулярніші часи, дієвідмінювання дієслів або важливий словниковий запас. Дошки були ретельно виготовлені з міцних матеріалів, стійких до пошкоджень.
Ми - інтернет-магазин, який орієнтований насамперед на найвищу якість пропонованих дидактичних засобів. Однак, крім цього, нас також відрізняють конкурентоспроможні ціни та той факт, що наша пропозиція постійно збагачується новими, цікавими пропозиціямині курси на основі інтерактивних фільмів, в яких той, хто навчається, впливає на хід дії. Ми закликаємо вас відкрити цю та багато інших можливостей.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,