НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Меблі

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Меблеве обладнання для початкової школи -  шкільні парти та стільці, меблі для їдальні, бібліотеки, дошки.

Комплексне оснащення початкової школи включає дуже широкий асортимент меблів, які повинні бути адаптовані як для дітей, так і для молоді, а також педагогічного персоналу. Інтернет-магазин Mental має досить широкий асортимент продукції, щоб вирішити завдання комплексного облаштування навчального закладу. У нас є меблі для шкільних класів та предметних лабораторій, стільці та парти адаптований для дітей, які починають навчання в 1-3 класах, а також для учнів старших класів. У нашій пропозиції також представлені меблі для шкільних кімнат, бібліотек і меблі для їдалень, які легко миються. Важливою частиною нашого асортименту є меблі для вчительської та кабінету директора. Шкільні гардеробні, включаючи шафки, підійдуть як для учнів, так і для вчителів.
Комплексне оснащення школи вимагає не лише типових меблів, але й типового для навчальних закладів обладнання, наприклад, шкільних зелених та мультимедійних дошок, інформаційних вітрин або скляних шаф для шкільних трофеїв а. Високоякісні аксесуари також можна знайти в Mental.
Крім того, у нас є меблі, які дозволяють обладнати кабінети для учня з особливими освітніми потребами, меблі для кабінету терапії та психолога в школі.
Ми гарантуємо високу якість всієї нашої продукції та конкурентоспроможні ціни. Запрошуємо вас!

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,