НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Мультимедійні програми для дитячих садків

Мультимедійні програми в дошкільному навчальному закладі


Дошкільне виховання – один із найважливіших етапів у житті молодої людини. У цей період формується його характер, соціальні установки та навички. Цей час у житті дитини матиме значний вплив на її доросле життя. Тому так важливо забезпечити йому доступ до освіти на найвищому рівні в дитячому садку і не тільки.
Пропоновані нами мультимедійні програми забезпечують всебічний супровід у розвитку дитини дошкільного та молодшого шкільного віку. Вони полегшують роботу терапевтів, логопедів, педагогів і вчителів. Завдяки формі, зручній для дітей, вони заохочують їх грати та вчитися.
Мультимедійні програми, доступні в нашому магазині, стимулюють багато когнітивних процесів, таких як зорове та слухове сприйняття, мислення та мовлення. Вони дозволяють дітям у дуже доступній формі відкрити основні правила дорослого світу. Вони формують соціальні установки, розвивають особистість, дозволяють практикувати самостійність і наполегливість. Їх можна використовувати як окремо, так і в комплексних пакетах, розроблених для пропорційного залучення всіх компетенцій і навичок. Наші програми – надійний інструмент для будь-якого фахівця, який працює з найменшими.
В інтернет-магазині Ментал ви знайдете широкий асортимент мультимедійних програм для дошкільної освіти. Запрошуємо вас!

 

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,