НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Навчальні плакати для дитячого садка

Фільтр
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Розвиваючі плакати для дітей в дитячому садку


Навчальні плакати для дитячих садків цієї категорії є практичними посібниками для навчання дітей молодшого віку. Їх можна повісити на стіну, на рівні очей дітей, щоб дошкільнята, дивлячись на них щодня, здобували знання з різних тем найбільш природним шляхом, тобто через вроджену допитливість і спостережливість.
Представлені нами навчальні плакати для дітей можуть бути використані на допомогу вчителям під час занять, вони стосуються різноманітних питань. Деякі дплакати допомагають засвоїти англійські слова, інші вчать літери або користуватися годинником. Тематичні плакати допомагають пізнавати світ, розвивати просторову уяву та збагачувати словниковий запас. Оскільки вони доступні у великих розмірах, їх можна використовувати навіть під час роботи з великою групою дітей. Їх також можна використовувати як елемент ігор, пазлів та інших занять, спрямованих на розвиток ключових навичок дітей.
Такі барвисті та візуально привабливі навчальні посібники для дітей також є цікавою прикрасою кімнати, заохочуючи навчання через гру. Вони виготовлені з безпечних матеріалів, які також стійкі до різного роду забруднень, яким вони можуть піддаватися в класах, повних веселих і фізично активних дітей. Завдяки цьому вони можуть виконувати своє завдання протягом багатьох років. Варто оснастити дитячий сад такими засобами навчання, щоб прикрасити його барвисто і весело, а також урізноманітнити навчання маленьких дослідників.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,