Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Дрібна моторика, іграшки

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Розвиток дрібної моторики у дітей в дитячому садку


Дрібна моторика має величезний вплив на подальше навчання малюванню, письму та іншим видам діяльності, для яких нам потрібні ефективні руки. Всі навички дрібної моторики набуваються завдяки щоденним вправам із використанням спеціально розроблених іграшок. У нашому спеціалізованому магазині є багато можливостей.

Як підтримати тренування моторики?
Розвиток дрібної моторики у дітей - це довготривалий пізнавальний процес. З раннього дитинства діти освоюють такі навички як тримати столові прибори, кольорові олівці, ловити м'яч. Навчатися потрібно довго, тому що точність у виконанні таких дій досягається з кількістю практики. Ми можемо прискорити цей процес за допомогою додаткових недорогих іграшок, які будуть стимулювати рух рук і пальців.

Найпростіший і в той же час найкращий спосіб розвитку дрібної моторики у дітей - це стимуляція рук за допомогою тренажерів та іграшок. У нашому магазині представлені прості та зручні у використанні іграшки, які повинні бути в кожному дитячому садку та школі. Серед них дерев'яні, барвисті, але нетоксичні вироби, такі як лабіринти різного розміру, маніпулятивні планшети та дошки, слайди, пазли та багато іншого. Кожен з них можна адаптувати до поточних можливостей кожної дитини. Всі вони мають вікові рекомендації, завдяки яким вони не принесуть пацієнтам ніякої шкоди, а лише довгострокову користь.

Розвиток через гру
Розвиток навичок часто є результатом можливостей, які дитина отримує від дорослого. Роль батьків і вчителів полягає в тому, щоб мотивувати дитину займатися спортом і підтримувати її в більш складних іграх. Навчання переплітати, переливати, складати або рухатися в лінію допомагає не тільки набути ручних навичок, але й покращує концентрацію, тренує терпіння та проникливість. Це допомагає навчитися писати, а також сприяє подальшому навчанню того, як зав’язувати шнурки, застібати блискавки та застібати ґудзики. Прикладів багато, але на кожен з них діти повинні мати добрі руки. Очікуваний ефект буде видно разом з нашими іграшками.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,