НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Допоміжні засоби для вивчення годинника, часу

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Як привчити дитину до годинника?


У цій категорії ми зібрали різні типи навчальних посібників, призначених для навчання годинам, годиннику, а також ознайомлення дітей з такими поняттями, як день, ніч, ранок або вечір. Дошкільний період - це час, коли дитина починає усвідомлювати плин часу, розрізняти час доби або намагатися вказувати години. Щоб полегшити їй це завдання і зробити вивчення годинника в дитячому садку привабливим і ефективним, варто використовувати представлені нами продукти, такі як посібники Монтессорі та багато інших.

Популярним помічником, який роками використовувався для вивчення годин, є годинники з рухомими стрілками. Ми представляємо широкий вибір таких різнокольорових годинників різних розмірів, виготовлених з різних матеріалів, а також доступних у незвичайних формах, наприклад, пазлів або підвісних гобеленів. Цікавою пропозицією є годинник у вигляді великого килимка, на якому діти можуть вказувати годинник руками або власним тілом. Деякі більш складні приклади цього типу засобів навчання, крім вивчення годин на годиннику, допомагають дітям ознайомитися з атмосферними явищами і зрозуміти, чим обумовлена ​​мінливість тривалості дня і ночі протягом року. У деяких наборах також є кольорові елементи, що зображують різні дії, які виконуються протягом дня. Ці елементи можна прикріпити до годинника, наприклад, за допомогою липучок або магнітів.

Кожен батько, опікун або вихователь, який задається питанням, як навчити дитину годиннику, повинен скористатися нашою пропозицією навчальних посібників. Всі представлені товари барвисті, зручні для дітей, розроблені фахівцями та виготовлені з якісних безпечних матеріалів. Вони призначені для дітей різного віку, тому перед покупкою варто ознайомитися з детальним описом товару.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,