НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Засоби навчання

Навчальні посібники для дитячих садків, музичні інструменти для дітей.

Навчальні засоби дозволяють вчителю цікаво та цікаво передавати знання та перевіряти успішність навчання. Для маленьких дітей особливо важливо, щоб навчання було привабливим і проходило природним шляхом через гру. Для дитячих садків , крім якості освіти, важливим є її вплив на функціонування та розвиток дитини. У Mental є все необхідне для контролю успішності, організації занять, а також для введення різноманітних вправ у додаткові заняття.
Для навчання варто купувати засоби навчання, підібрані відповідно до віку дітей. У нашому інтернет-магазині ви знайдете ті, які підтримають педагогів у навчанні дітей дошкільного віку та допоможуть їм інтенсивно розвиватися через гру. Багато з навчальних посібників покращать сприйняття та логічне мислення дітей. Також у кожній кімнаті мають бути навчальні дошки, які візуально допоможуть найменшим запам’ятати кольори, фрукти чи частини тіла. Старші діти із задоволенням дотягнуться до букв і цифр або відкриють основні взаємозв'язки у світі природи за допомогою пазлів. Такі наочні посібники підтримують роботу педагогів і дітей. Варто також ознайомитися з нашими мультимедійними засобами навчання для маленьких дітей, адже віртуальний світ вже дуже природний для молодого покоління.
Дитячий садок із групою жвавих дітей – справжній виклик для вихователів. Діти люблять регулярність, винагороду, і вони ідеальні помічники. У цьому допоможе дошка з іменами дітей та днями тижня. Інформація на ньому допоможе дітям зрозуміти, що таке обов'язок і регулярність. Завдяки цьому вони знатимуть, які перед ними завдання, і із задоволенням їх виконуватимуть, а додаткова винагорода у вигляді сонечка, хмаринки чи іншого предмета змусить їх пишатися собою та набути впевненості в собі.
Особливу групу навчальних посібників для дитячого садка в наступній категорії складають музичні інструменти. Діти цього віку особливо чутливі до такого виду діяльності і дуже охоче беруть участь у музичних іграх, співають, танцюють і ритмічно грають на барабанах, дзвіночках чи бубнах. Особливо рекомендуємо дитячі набори музичних інструментів.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації