НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Математична

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Математична освітня галузь в початковій школі для дітей – навчальні засоби та дидактичні матеріали

Математика - це предмет, який часто створює проблеми для учнів і викликає зайвий страх. Це навряд чи дивно, оскільки абстрактні поняття та приклади можуть бути незрозумілими та важкими для засвоєння. Тому вивчення цього предмета слід підтримувати цікавими та цінними посібниками. Магазин Mental - це місце, де можна знайти дидактичні матеріали, завдяки яким учні швидше дізнаються про цифри чи геометрію. Математичне навчання в дошкільних установах має бути доступним для цієї вікової групи. Дуже барвисті блоки або сортувальні набори чудово підійдуть для математики в початкових класах. Дітей також порадують великі абакуси та маленькі намистини, які вони із задоволенням порахують. Гра з однолітками за допомогою блоків із зафарбованими цифрами - це можливість розпочати вивчення математики. Банкноти та монети, які діти використовують для імітації ситуацій, які вони знають у магазинах, насправді сприятимуть засвоєнню простих додавань та віднімань.
Розвиток математичної освітньої галузі створив можливість використання дуже ефективних мультимедійних програм під час занять у школах. Реалізація основної навчальної програми з ними буде набагато простішою для вчителів, а учні оцінять нову форму уроку, яка не полягає у записі візерунків у зошит. Такі розділи, як геометрія або дроби, можна подати та пояснити більш зрозумілим та цікавим способом. Просторові тверді тіла, що розкладаються на частини, чудово ілюструють знання в галузі арифметики та геометрії. Окрім того, такі ігри, як доміно або шахи, дозволяють створити дружню конкуренцію під час підрахунку голосів та створити шанс на інтеграцію в групу. Дитяча математична освіта є викликом для кожного вихователя. Тому відповідні посібники та матеріали дозволять провести більш цікавий та ефективний урок. Mental пропонує привабливі ціни, які суттєво не вплинуть на шкільний бюджет.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,