НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Магнітні конструктори

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю

Магнітні конструктори  для хлопчика і дівчинки - різні розміри


Магнітні конструктори  - цікавий спосіб провести час для дітей різного віку. Широкий і різноманітний асортимент магнітних конструкторів означає, що як малюки від дванадцяти місяців, так і діти дошкільного та шкільного віку знайдуть тут потрібну іграшку. Наймолодші діти будуть вільно грати з кубиками, маніпулювати ними та комбінувати їх між собою, трохи старші будуть будувати об’ємні конструкції, а старші почнуть створювати складні просторові форми. Магнітні конструктори дозволяють не тільки цікаво та творчо провести час, а й розвивають уяву, ручну майстерність, логічне мислення, увагу та старанність. Уміння вільно з'єднувати блоки магнітами розвиває креативність і вчить досягати поставленої мети.
Наша пропозиція включає, серед іншого, пластикові магнітні конструктори, призначені для дітей старше одного року. Серед конструкторів для наймолодших є набори конструкторів, що складаються з великих і легких елементів з м'якими краями, які обтягнуті барвистою тканиною, яку легко мити. Завдяки розміщеним всередині магнітам блоки легко з'єднувати, комбінувати і створювати з них різні форми. З їх допомогою діти дізнаються про кольори та явище магнетизму, розвивають моторику та ручні навички, уміння просторово мислити.
Правильною іграшкою для хлопчика та дівчинки дошкільного та шкільного віку є набори магформери, що складаються з багатьох елементів різної величини. Вони складаються з магнітних блоків у формі квадратів, трикутників та інших геометричних фігур, які мають вбудовані потужні неодимові магніти. З їх допомогою можна будувати складні тривимірні будівлі, транспортні засоби або інші споруди з необмеженою різноманітністю форм і форм.
Магнітні конструктори для дітей з нашої пропозиції навчальні та лікувальні. Вони виготовлені з високоякісних матеріалів, тому стійкі до механічних пошкоджень і різного роду деформацій. Конструктори  для дітей доступні у великих, багатоелементних наборах, завдяки чому вони забезпечують багато годин цікавих і творчих розваг. Вони добре підходять як обладнання для дитячих садків, ігрових куточків або денних кімнат в школі. Вони розвивають ряд навичок, що в поєднанні з іншими перевагами та доступною ціною робить їх з кожним роком все більш популярними.
Магнітні конструктори - це навчальний посібник, який підтримує дитину в навчанні творчого мислення. Діти мають можливість побачити, що за допомогою кубиків різних форм і розмірів вони можуть будувати різні типи мостів, будинків або транспортних засобів.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,