Шановні клієнти! Мінімальна сума покупки становить 2 000 грн
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Труднощі з концентрацією уваги

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Порушення концентрації та уваги у дітей - дидактичні засоби


Діти з розладами уваги та концентрації складають дуже різноманітну групу. Ці розлади є досить характерним симптомом, наприклад, при такому захворюванні, як СДУГ (синдром дефіциту уваги з гіперактивністю). Найпоширенішими симптомами є неорганізованість діяльності, труднощі з концентрацією уваги та тривалим слуханням, часта втрата речей і відома забудькуватість. Це спричиняє низку проблем, які ми можемо мінімізувати або повністю усунути. На допомогу нам приходять різноманітні іграшки та навчальні засоби.
Незалежно від того, чи є у дитини проблеми з концентрацією уваги, потрібно постаратися забезпечити її належне виховання. Щоденна наполеглива праця, безсумнівно, принесе дуже хороші результати. Діяльність, що стимулює увагу дитини, включає всі ігри, які вимагають зосередженості при прояві творчих здібностей. У повсякденній роботі необхідні будуть навчальні посібники, які своєю формою спонукатимуть дитину до праці. У нашому магазині ми пропонуємо широкий вибір таких засобів, починаючи з ігор, карток (наприклад, на пам'ять), закінчуючи пазлами або нитками, що сприяють психомоторному розвитку. Всі ці вироби можуть бути використані як в дитячому садку, так і батьками під час домашніх ігор. Вони, безумовно, стануть у нагоді також під час корекційно-компенсуючих, переатестаційних та дидактичних і компенсуючих занять. Їх цікава форма спонукає дітей до навчання, а також є атракцією на багато днів. Всі запропоновані іграшки мають сертифікати безпеки, необхідні для використання дітьми. Завдяки широкому асортименту кожен знайде потрібний продукт для роботи з дітьми з порушеннями уваги та концентрації. Ми пропонуємо високоякісні засоби навчання, які різною мірою залучають усі органи чуття та навички. Завдяки таким засобам час, проведений з дитиною в грі, не тільки зробить спільне проведення часу приємнішим, але й сприятиме її правильному розвитку.

 

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,